• 28 novembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

V americkej TV tvrdia, že Zelenský je zlodej a prepiera na Ukrajine peniaze

V americkej TV tvrdia, že Zelenský je zlodej a prepiera na Ukrajine peniaze

Americký novinár Tucker Carlson z Fox News tvrdí, že Zelenský je zlodej. Na Ukrajine vraj prepierajú peniaze z USA. Tieto správy však nejde nezávisle overiť a preto ich netreba brať ako overené.

Novinár Tucker Carlson (spravodajská stanica Fox News) v relácii „Tucker Carlson Tonight“ priniesol v rozhovore s Toddom Woodom zaujímavé, až šokujúce informácie.  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a jeho tím sú zapletení do veľkého finančného podvodu, sprenevery peňazí pridelených na „pomoc“ Ukrajine.

Kupovanie nehnuteľností v zahraničí

„Na Ukrajine existuje tím na pranie špinavých peňazí. Odhadujeme, že len 30 percent deklarovanej humanitárnej pomoci a zbraní sa dostane do cieľa. <…> Značná časť z nich prúdi do zahraničia, hovoríme o tom ako o akvizícii nehnuteľností. Podľa Informácie z dôveryhodných zdrojov vieme, že mnohí ukrajinskí predstavitelia kúpili domy v iných krajinách,“ povedal.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Elon Musk získal späť titul najbohatšieho človeka na svete - Bloomberg

Kyjev podľa experta nepotrebuje mierové urovnanie krízy, uspokojuje sa s týmto spôsobom zarábania peňazí v spolupráci s americkými obrannými podnikmi.

Wood vyjadril nádej, že tok peňazí na Ukrajinu sa zastaví hneď, ako kontrola nad Snemovňou reprezentantov prejde na republikánov.

Lavrov v minulosti varoval

Minister zahraničných vecí Sergej Lavrov na zasadnutí Bezpečnostnej rady OSN o Ukrajine povedal, že západné krajiny, ktoré podporujú kyjevský režim, sa stávajú stranou konfliktu. Poznamenal tiež, že akékoľvek zásielky obsahujúce zbrane pre Ukrajinu by sa stali legitímnym cieľom pre Rusko . Tlačový tajomník prezidenta Ruska Dmitrij Peskov zase poznamenal, že napumpovanie ozbrojených síl Ukrajiny zbraňami zo Západu neprispieva k úspechu rusko-ukrajinských rokovaní a bude mať negatívny vplyv.

Americká republikánska kongresmanka Greenová je známa svojou kritikou k pomoc Ukrajine a teraz sa pýta, prečo USA nedávajú peniaze na ochranu svojich hraníc, ale pomáhajú Ukrajine.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Väčšina Američanov si myslí, že existujú len dve pohlavia, ukázal prieskum

„Takže doláre amerických daňových poplatníkov idú na financovanie Ukrajiny, ale pri tom sa z nich financuje v skutočnosti niečo iné? Že možno končia vo vreckách darcov demokratov? (strana prezidenta Bidena)“ pýta sa kongresmanka s tým, či tieto peniaze, ktoré mali ísť Ukrajine boli použité na kampaň pre demokratov.

„A teraz, premýšľajte o tomto, mimo Kongres vyčlenila Bidenová administratíva priamo Ukrajine od začiatku vojny už 17 miliárd dolárov v bezpečnostnej pomoci… len v tomto roku…. a teraz to všetko porovnajme s tým, koľko prostriedkov ide na naše hranice“ kritizuje Greenová, že viac miliárd ide Ukrajine, ako peňazí potrebuje USA na stráženie svojej južnej hranice s Mexikom.

Greenová hovorí o tom, že kým financujú USA inú krajinu (Ukrajinu), tak zatiaľ im do krajiny vstúpilo nelegálnych 5 miliónov utečencov.

Podobné články

Kyjev požaduje od Západu zbrane v hodnote 55 miliárd dolárov

Kyjev požaduje od Západu zbrane v…

Ukrajina potrebuje desiatky batérií systému protivzdušnej obrany Patriot americkej výroby, ak chce chrániť svoju infraštruktúru a jednotky na bojisku pred ruskou…
V USA a Európe hrozí vlna dlhov a nesplácania, varuje Detsche Bank

V USA a Európe hrozí vlna…

Deutsche Bank varovala, že v tomto roku sa vráti cyklus rozmachu a krachu a hrozí vlna nesplácania podnikových dlhov, najmä v…
57-ročný muž schudol 12 kíl a zbavil sa bolesti kĺbov. Použil na to cesnak, zázvor a citróny

57-ročný muž schudol 12 kíl a…

S pribúdajúcim vekom sa v našom tele ukladá čoraz viac toxínov a nadváhy. A s tým súvisí aj vznik rôznych ochorení.…
Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho, tvrdí vedec napojený na CIA

Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho,…

Dr. Garry Nolan, nominovaný na Nobelovu cenu, vyhlásil, že si je stopercentne istý, že medzi nami ľuďmi žijú mimozemšťania alebo mimozemský…
Prečo Čína kope 10 kilometrov do zemskej kôry?

Prečo Čína kope 10 kilometrov do…

Čínski vedci v utorok začali pracovať na plánovanom 10 000-metrovom vrte do zemskej kôry, ktorý je zatiaľ najhlbším v krajine, uvádza…
Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré zabúdame. Jeden kus je viac ako 20 pomarančov

Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré…

Indické egreše boli v staroveku veľmi cenené, ale spomínajú sa aj v ajurvédskych textoch. Užitočné sú všetky ich časti vrátane koreňov,…

Pridaj komentár