• 11 mája, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 2minúty čítania

To vážne sme toto jedli? Billa okamžite sťahuje nebezpečný produkt! Nesmiete ho konzumovať!

To vážne sme toto jedli? Billa okamžite sťahuje nebezpečný produkt! Nesmiete ho konzumovať!

Obchodný reťazec BILLA stiahne zo svojich predajní produkt Clever škorica, ako uvádza najnovšia tlačová správa. Tento produkt je mletá škoricu v 30-gramovom balení a rozhodnutie o stiahnutí bolo zverejnené po tom, čo portál Startitup upozornil na potenciálne zdravotné riziká spojené s touto škoricou.

Podľa BILLA môže byť produkt Clever škorica nebezpečný pre zdravie, nakoľko senzorický test ukázal, že má nečistý, cudzí a chemický pach. Tento produkt má dátum minimálnej trvanlivosti do 11. januára 2025. Obchodný reťazec sa ospravedlňuje svojim zákazníkom za spôsobené nepríjemnosti a zdôrazňuje, že informovali verejnosť okamžite po získaní výsledkov testov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Aj počas horúcich dní mám suché podpazušie. Používam najlepší trik na zastavenie potenia

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, môžu ho vrátiť v ktorejkoľvek predajni BILLA a získať náhradu za tovar. Doklad o nákupe nie je potrebný, obchodný reťazec sa snaží minimalizovať nepríjemnosti pre svojich zákazníkov.

Stiahnutie produktu Clever škorica je dôležitým krokom pre zachovanie bezpečnosti spotrebiteľov a zdôrazňuje dôležitosť testovania a kontroly kvality výrobkov. Zákazníci by mali byť opatrní a informovať sa o akýchkoľvek stiahnutiach produktov, ktoré by mohli mať potenciálne zdravotné riziká.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Je čas prepnúť okná do letného režimu. Jednoducho otočte skrytou skrutkou v ráme

Podobné články

Pridaj komentár