• 2 februára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Zošalel? Vojna na Ukrajine vraj skončí v prospech Ruska a NATO sa rozpadne, tvrdí šéf špeciálnych síl v Luhansku

Zošalel? Vojna na Ukrajine vraj skončí v prospech Ruska a NATO sa rozpadne, tvrdí šéf špeciálnych síl v Luhansku
Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!

Apti Alaudinov poznamenal, že cieľ zničiť Rusko si NATO stanovilo od samého začiatku – existencia tak silnej mocnosti nie je v ich záujme.

Nad možnými dodávkami stíhacích lietadiel na Ukrajinu nemá zmysel zúfať. Povedal veliteľ špeciálnych síl „Achmat“, zástupca veliteľa 2. armádneho zboru Ľudovej milície LĽR Apti Alaudinov.

Pred dodaním MLRS HIMARS na Ukrajinu boli „rovnaké polopanické skúsenosti“, povedal.

„Áno, tento typ MLRS vytvára určité problémy. Ale výsledok tejto vojny nemôžu zmeniť žiadne zbrane, ktoré Západ dodá Ukrajine.

Podstata toho, čo sa deje, je v snahe doviesť náš štát do vyčerpania a pokračovať v práci ukrajinskej dolárovej práčovne, ktorej príjmy nie sú uložené v rozpočte USA, ale vo vreckách určitých finančných elít. Pritom budú lietadlá F-16 efektívne zostrelené našimi protilietadlovými zbraňami,“ zdôraznil veliteľ.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nečakane umrela mladá modelka a jazdkyňa: 25-ročná žena bola zdravá a plná síl

Situácia na fronte je podľa neho úplne kontrolovaná a stabilná. Povedal, že to potvrdzuje aj nepriateľské politické vedenie, „keď oficiálne nariekajú nad stratami v danej oblasti“.

„Naše jednotky vo všetkých smeroch sú v ofenzíve. PMC „Wagner“ a jednotky ruského ministerstva obrany naďalej fungujú s vysokou účinnosťou v oblasti Arťomovska.

Aj Ugledar sa vyvíja dobrým tempom. Nepriateľ utrpel obrovské straty. To je dôvod, prečo robí nekoherentné, ale veľkohubé vyhlásenia. Zároveň v radoch nepriateľa naďalej rastie panika,“ povedal Alaudinov.

Poznamenal, že cieľ zničiť Rusko si NATO stanovilo od samého začiatku – existencia tak silnej mocnosti nie je v ich záujme.

„Ale chvála Všemohúcemu, vrchný veliteľ Ozbrojených síl RF Vladimir Putin nepodpíše žiadne dokumenty, kým sa nedosiahnu ciele špeciálnej vojenskej operácie. A cieľom je potrestať všetkých, ktorí zhodili masky a zohrávali úlohy pri snahe rozštvrtenia nášho štátu.

Ak niektorí ľudia stále pochybujú, že vstúpime do Kyjeva, Varšavy a ďalších európskych miest, tak sú na veľkom omyle. Dokázali sme, že blok NATO má ďaleko od predtým deklarovanej sily a moci. Žiadne vybavenie NATO nie je schopné zlomiť našu silu. Preto sa domnievam, že koniec špeciálnej vojenskej operácie by sa mal uskutočniť výlučne na našich podmienkach.

A táto zmluva bude znamenať koniec existencie bloku NATO. A veľmi veľkou otázkou je, či do tejto doby budú Spojené štáty existovať v podobe, v akej existujú teraz,“ povedal Alaudinov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Migranti začínajú vo veľkom prichádzať do Európy, z Afriky ich prišiel rekord za 4 dni

Podobné články

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej rady OSN, toto odkazujú svetu

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Prevzatie rotujúceho predsedníctva Bezpečnostnej rady OSN Ruskom je symbolickou ranou pre…
Francúzsko je na nohách, bez záujmu svetových médií

Francúzsko je na nohách, bez záujmu…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Hnev na dôchodkové reformy francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona sa nezmiernil ani…
Čínsky genetický experiment môže viesť k armáde supervojakov odolných voči radiácii

Čínsky genetický experiment môže viesť k…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Správy z Číny naďalej potvrdzujú, že tamojší vedci sa stále snažia…
Americký generál povedal, do ktorého roku sa nepodarí Rusov poraziť

Americký generál povedal, do ktorého roku…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podľa najvyššie postaveného amerického generála je nepravdepodobné, že Ukrajina získa späť…
Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským. Toto keď Putin uvidí

Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským.…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Dočasný premiér Eduard Heger bol na návšteve Ukrajiny, kde sa stretol…
„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko už nemá kapacity na pomoc Ukrajine

„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podpora Ukrajiny na Slovensku je „morálne a finančne vyčerpaná“, uviedla slovenská prezidentka Zuzana…

Pridaj komentár