• 7 februára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 8minúty čítania

Zemetrasenie v Turecku vraj spôsobil americký HAARP, konšpirujú už ľudia na internete. Toto sú vraj dôkazy

Zemetrasenie v Turecku vraj spôsobil americký HAARP, konšpirujú už ľudia na internete. Toto sú vraj dôkazy

Zemetrasenie v Turecku spôsobené HAARP útokom podporovaným USA? Konšpiračná teória, pretože niekoľko sekúnd pred prvým zemetrasením sa na oblohe objavili zvláštne modré záblesky.

Na sociálnych sieťach sa objavili špekulácie, že masívne zemetrasenia v Turecku a Sýrii boli vyvolané pomocou HAARP. Zemetrasenie s magnitúdou 7,8 Richterovej stupnice si vyžiadalo viac ako 3 800 mŕtvych a tisíce zranených.

Niekoľko sekúnd pred tým, ako zemetrasenie zasiahlo Turecko a Sýriu, bolo na oblohe vidieť zvláštne blesky.

Podivné blesky pred zemetrasením

Skratka znamená High Frequency Active Auroral Research Program, výskumný projekt, ktorý v rokoch 1990 až 2014 zabezpečovalo americké letectvo a námorníctvo, kým ho v roku 2015 odovzdali Aljašskej univerzite vo Fairbanks.

Podľa univerzity je HAARP výskumný program určený na analýzu ionosféry, časti horných vrstiev atmosféry, ktorá sa rozprestiera približne 85 km nad zemským povrchom do výšky 370 míľ (600 km). Výskumná stanica HAARP sa nachádza v meste Gakona na Aljaške.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  USA kašlú na Ukrajinu a stíhačky im nepošlú. O Slovensku však píšu, že sme lojálnejší

Portál Space informoval, že v decembri minulého roka sa uskutočnil experiment, pri ktorom sa na asteroid, ktorý v tom čase prechádzal okolo Zeme vo vzdialenosti dvakrát väčšej ako je vzdialenosť Mesiaca, vyslali silné impulzy dlhých rádiových vĺn.

Záblesky bleskov na oblohe niekoľko sekúnd pred zemetrasením v Turecku vyvolali u mnohých otázku, či ich nespôsobil HAARP. Nie je to prvýkrát, čo bol HAARP obvinený zo spôsobenia zemetrasenia. Televízia NBC News uviedla, že v roku 2010 venezuelský líder Huge Chávez tvrdil, že HAARP alebo podobný program spôsobil zemetrasenie na Haiti.

Diskusia na sociálnych sieťach

Sociálne médiá sa hemžili konšpiračnými teóriami o účasti výskumu podporovaného USA, ktorý spôsobil tri zemetrasenia v Turecku a Sýrii.

„Turecko hrozí odchodom z NATO a hlasuje proti vstupu Švédska do NATO a teraz zrazu Turecko zasiahne ničivé zemetrasenie. Ako výhodné. Ako strašne výhodné. cough HAARP cough,“ napísal jeden z používateľov Twitteru.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ukrajinci vo Švajčiarsku, ktorí poberajú dávky, musia predať svoje autá, hovorí nový zákon

Bolo zemetrasenie spôsobené človekom prostredníctvom technológie HAARP? Ľudia na sociálnych sieťach silno konšpirujú, aj keď k takýmto tvrdeniam nie sú vôbec žiadne dôkazy

Bola to miniatúrna katastrofa alebo katastrofa spôsobená človekom, ktorá mala Turecko zraziť na kolená, vzhľadom na kľúčovú úlohu, ktorú Turecko nedávno začalo zohrávať v súvislosti s plánom strany anektovať Západný breh Jordánu.

„Tektonické zbrane, HAARP alebo projekt Thor? Zdá sa, že špinaví bankári Rothschildovci sú rozhorčení, že Turecko obchoduje s Ruskom. Plus vystúpenie z NATO,“ napísal ďalší používateľ.

„Keď som videl v správach o zemetrasení v Turecku, premýšľal som, či ho nespôsobil HAARP,a možno áno,“ poznamenal jeden z používateľov.

„Myslím na Turecko. Pokúsili sa uzavrieť mierovú zmluvu medzi Ruskom a Ukrajinou. Hádam sa to globalistom nepáčilo. Teraz ma zaujíma, čo sa stalo s tými 3 zemetraseniami 7+. Ya know, nemusia byť prirodzené, ako napríklad Fukušima. HAARP,“ napísal jeden používateľ.

Podobné články

Kotleba totálne naložil Sajfovi, ktorý kŕmi dcéru červíkmi. Pozrite, čo urobil vo videu

Kotleba totálne naložil Sajfovi, ktorý kŕmi…

Šéf ĽSNS Marian Kotleba skritizoval moderátora Mateja Cifru alias Sajfu, ktorý nahral na sociálnej sieti video, ako kŕmi svoje malé dieťa…
Niečo sa deje! Akcie európskych bánk začali prudko klesať

Niečo sa deje! Akcie európskych bánk…

Akcie európskych bánk na začiatku dnešného obchodovania prudko oslabili. Bankový index STOXX 600 po začiatku obchodovania strácal približne tri percentá a…
Sajfa kŕmi svoju malú dcérku sušeným hmyzom

Sajfa kŕmi svoju malú dcérku sušeným…

Známy moderátor Matej Sajfa Cifra uverejnil na sociálnej sieti video s jeho dcérou, ako jej dáva ochutnávať sušený hmyz. Európska únia…
Tak toto je extrém! Heger nevie, čo má Naď a jeden nevie, čo vie druhý? Novinári sa chytali za hlavy

Tak toto je extrém! Heger nevie,…

Keď jeden nevie, čo hovorí druhý? Alebo ako by sme nazvali tlačovku, kde dočasný premiér Eduard Heger a dočasný minister obrany…
Kotleba sa pekne obul do Danka: Vy ste nakúpili stíhačky do Američanov! Napĺňaš ciele NATO!

Kotleba sa pekne obul do Danka:…

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vo svojom facebookovom statuse tvrdo oprel do šéfa strany SNS Andreja Danka. Kotlebovi sa nepáči, že…
Takmer 200 bankám hrozí rovnaký osud ako SVB

Takmer 200 bankám hrozí rovnaký osud…

Podľa novej štúdie uverejnenej na portáli Social Science Research Network je v celej krajine 186 bánk, ktoré by mohli skrachovať, ak by si…

Pridaj komentár