• 24 januára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 7minúty čítania

Za toto ho budú liberáli nenávidieť! Kotleba sa tvrdo obul do LGBTI. Neuveríte, čo povedal v živom vysielaní!

Za toto ho budú liberáli nenávidieť! Kotleba sa tvrdo obul do LGBTI. Neuveríte, čo povedal v živom vysielaní!

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vo svojej relácii na Rádiu Kompas opäť tvrdo pustil do liberálov a LGBTI ideológie. Jeho slová museli pobúriť nejedného progresívca a médiá by ich označili ako homofóbne. Zároveň má však Kotleba pre jeho názory veľa priaznivcov.

Podľa Kotlebu môže nastať situácia, že liberáli by chceli v referende, že manželstvo môže byť aj o troch mužoch či siedmych nebinárnych osobách.

„… a záležalo by na nás normálnych, že či by sme do toho referenda išla a povedali, „nie veď dajte sa vyšetriť, dajte sa vyliečiť, ale neotravujte s tým celú spoločnosť““ povedal Kotleba.

Kotleba tým teda chce v dnešnej liberálnej dobe povedať, že viac ako dve pohlavia či nebinárne osoby, je niečo nenormálne?

LGBTI komunita totiž uznáva desiatky rôznych pohlaví a dokonca je normálne ak sa niekto cíti ako pes.

@kotlebasigma

Kotleba o liberáloch a LGBTI

♬ original sound – Kotleba Sigma!

Podpor náš nový portál a zdieľaj naše články na sociálnych sieťach. Sme vám za to veľmi vďační a ďakujeme každému jednému za ochotu! A nezabudnite! Slovensko na prvom mieste! Ďakujeme!

Homofóbne propagandistické video vykresľuje Vladimíra Putina ako jediného, ktorý dokáže obnoviť tradičné hodnoty a rodiny.

Posadnutosť ruského prezidenta Vladimira Putina všetkým, čo súvisí s homosexualitou alebo čímkoľvek mimo tradičnej rodiny, dosiahla nepredstaviteľné hranice. Najprv zakázal manželstvá osôb rovnakého pohlavia a adopcie ruských detí pármi rovnakého pohlavia. Zašla však až tak ďaleko, že pohrozila odobratím týchto detí párom, ktoré ich podvádzali alebo ktoré v prvých rokoch adopcie nevytvorili tradičnú rodinu, píše španielsky liberálny portál La Razon.

Pred majstrovstvami sveta v Rusku pred štyrmi rokmi jasne povedal: „Pokiaľ tu budem ja, bude tu mama a otec.“ A jeho postoj sa ani trochu nezmenil. Prenasledovanie homosexuálov je na dennom poriadku. V niektorých oblastiach dokonca zakázal jogu s odôvodnením, že by mohla podporovať homosexualitu.

Pred mesiacom ruskí poslanci jednomyseľne schválili pozmeňujúce návrhy, ktoré výrazne rozširujú rozsah pôsobnosti zákona zakazujúceho „propagandu“ LGBT+. Právny text bol prezentovaný ako akt obrany v ideologickej vojne proti Západu.

Napriek tomu, že sa to môže zdať, mnohí stúpenci ruského prezidenta zdieľajú jeho názory až do takej miery, že z neho robia svojho spasiteľa pre vec, Otca Vianoc, ktorému sa darí zachraňovať západné deti žijúce v „útlaku“ dvojrodičovských rodín, ktorý presadzuje rovnosť a denne bojuje proti sexistickým postojom.

To sa odráža aj vo vianočnej kampani produkčnej spoločnosti Signal, ktorá ruského lídra premenila na „Santu Putina“. Na videu je vidieť, ako Otec Vianoc vstupuje do domu dieťaťa s dvoma rodičmi, v ktorom je fotografia páru a niekoľko kníh o homosexualite. V jednom momente videa príde chlapec, aby nechal v zavesenej ponožke svoj list pre Ježiška, v ktorom naznačuje, že je nespokojný s rodinou, ktorú má, a so svojím životným štýlom.

Santa mu potom nechá klasické darčeky – futbalovú loptu, autíčka a súpravu bubnov. Keď vyjde z domu, na obrázku rodičov sú už muž a žena (jeden z mužov zmizne) a po knihách tiež nie je ani stopy. Chlapec sa ako na znak vďaky pozrie z okna a Otec Vianoc sa otočí a ukáže svoju pravú tvár: je to Vladimír Putin.

Krátky film prokremeľských propagandistov opäť útočí na západné hodnoty v protiklade k vzorovým príkladom Ruska, čo je ďalší spôsob polarizácie situácie po ruskej invázii na Ukrajinu.

Na konci videa je jasný odkaz: „Drahý Santa: Ďakujeme a prajeme veselé Vianoce! Od všetkých detí sveta“. Uvidíme, či ministerka pre rovnosť Irene Monterová zaujme k tejto záležitosti stanovisko, alebo jej šéf odboru pre ochranu spotrebiteľa Alberto Garzón pošle jednu z príručiek pre rodičov, aby nekupovali „sexistické hračky“, do ktorých bolo investovaných 50 000 eur.

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  "Pellegrini nehlasoval za právo na hotovosť! Ukázal sa ako čistý zmrd!" kritizuje Kotleba

Podobné články

„Nie sme s nikým vo vojne“ – Maďarsko odmieta tvrdenie Nemecka, že Európa je vo vojne s Ruskom

„Nie sme s nikým vo vojne“ – Maďarsko odmieta…

Maďarský ľud sa jasne rozhodol nezasahovať do konfliktu na Ukrajine, a preto krajina nie je s nikým vo vojne, zdôraznil vo…
Nie som si istý, či Nemci chcú, aby Ukrajina vyhrala túto vojnu, hovorí poľský minister obrany

Nie som si istý, či Nemci chcú, aby Ukrajina…

Poľský vicepremiér a minister obrany Mariusz Błaszczak povedal, že si nie je istý, či Nemecko chce, aby Ukrajina v konflikte zvíťazila.…
Neočkovaný Djokovič to dokázal! To som ešte nevidel, nechápe expert

Neočkovaný Djokovič to dokázal! To som ešte nevidel, nechápe…

Domácim titulom Novaka Djokoviča je grandslamový titul číslo 22. Srbský tenista zdolal svojho gréckeho súpera Stefanosa Tsitsipasa v troch setoch a…
Čaputová pôjde s novým českým prezidentom na Ukrajinu. Americké médiá oslavujú „proukrajinského“ prezidenta

Čaputová pôjde s novým českým prezidentom na Ukrajinu. Americké…

U našich českých susedov sa stal prezidentom Petr Pavel a porazil Andreja Babiša. Na včerajšie oslavy prišla Pavlovi aj slovenská prezidentka…
NATO je pripravené na konfrontáciu s Ruskom, tvrdí šéf Vojenského výboru NATO

NATO je pripravené na konfrontáciu s Ruskom, tvrdí šéf…

Predseda Vojenského výboru NATO Rob Bauer v rozhovore pre portugalskú televíziu RTP uviedol, že blok pod vedením USA je pripravený na…
„Takéto šialenstvo som ešte nezažil!“ – chorvátsky prezident kritizuje výrok nemeckej ministerky zahraničných vecí

„Takéto šialenstvo som ešte nezažil!“ – chorvátsky prezident kritizuje…

Zoran Milanović zaželal Nemecku tentoraz viac šťastia ako v druhej svetovej vojne, ale trval na tom, že Chorvátsko nebude hrať v…
Treba vybudovať masívnu továreň na zbrane v Poľsku pre Ukrajinu, hlási britský poslanec

Treba vybudovať masívnu továreň na zbrane v Poľsku pre…

Konzervatívny poslanec Tobias Ellwood tvrdí, že výstavba továrne na zbrane v Poľsku, ktorá by vyrábala muníciu podľa noriem NATO, by bola…
Putin sa pripravuje na nový tvrdý útok a na konflikt s USA a ich spojencami

Putin sa pripravuje na nový tvrdý útok a na…

Rusko pripravuje novú ofenzívu s cieľom získať späť iniciatívu, aj keď sa pripravuje na dlhé obdobie patovej situácie na Ukrajine. Takmer…
Rusko je už vo vojne s NATO, priznáva vysokopostavený predstaviteľ EÚ

Rusko je už vo vojne s NATO, priznáva vysokopostavený…

Vysokopostavený predstaviteľ EÚ priznal, že Rusko je teraz „vo vojne proti NATO a Západu“ a invázia na Ukrajinu sa dostala do…

Pridaj komentár