• 14 novembra, 2022
  • 1 komentár
  • 6minúty čítania

Vzniká Ľudová stráž hraníc, ktorá verbuje slovenských mužov „ktorí ešte za niečo stoja“

Vzniká Ľudová stráž hraníc, ktorá verbuje slovenských mužov „ktorí ešte za niečo stoja“

Situácia s nelegálnou migráciou na Slovensku je alarmujúca a niektoré skupiny obyvateľstva sa rozhodli vziať obranu krajiny do vlastných rúk.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba oznámil „Ľudovú stráž hraníc“, do ktorej teraz verbujú dobrovoľníkov. Ako bude celá organizácia fungovať zatiaľ nevieme. Pamätáme si na Kotlebove hliadky vo vlakoch v roku 2016, kedy dobrovoľníci kontrolovali rizikové vlakové spoje. Dobrovoľníci vtedy dávali pozor vo vlakoch pri osadách a keď došlo k porušeniam poriadku, v rámci zákona držali páchateľa a privolali políciu.

„Toto sa takmer denne deje v maďarskom vnútrozemí. Žiaľ, skorumpovaní príslušníci maďarskej pohraničnej stráže za smiešne úplatky dokážu pustiť dodávky aj kamióny plné nelegálov.

Ktovie, či podobné, ale oveľa väčšie úplatky nezobral aj Mikulec s Hamranom, alebo to robia z presvedčenia, že imigranti obohatia Slovensko. V každom prípade, výsledok je ten istý! Už takmer 5000 nelegálnych imigrantov je umiestnených na našom území. Už takmer 5000 nelegálnych imigrantov sa môže voľne pohybovať po Slovensku a ohrozovať naše ženy, deti a dôchodcov! Polícia napriek tomu nekoná.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Bylinkárka prezradila prírodný recept na riedke vlasy. Začnú vám rásť husté a zdravé vlasy

Musíme začať konať my! Už tento štvrtok 17.11.2022 v Bratislave budete mať možnosť pridať sa k Ľudovej stráži hraníc a vybrať si časť štátnej hranice, do ktorej ochrany sa chcete zapojiť. Strach, lenivosť a výhovorky nechajte doma. Teraz je čas ukázať, či slovenskí chlapi ešte za niečo stoja, alebo či sa budú nečinne pozerať ako nám imigranti zaplavujú Slovensko.“ napísal Marian Kotleba na sociálnej sieti.

Televízia TA3 uverejnila v relácii „Tak takto?!““ zábery húfu migrantov z Maroka, ktorí sa snažili prekročiť rakúsko-maďarskú hranicu, ktorá je trojuholníkom s tou našou Slovenskou, hneď vedľa obci Rajka.

Rakúska polícia sa pochválila, že migrantov zadržali. Ako tvrdia v relácii TA3, slovenskí policajti nikde. Rakúšania tvrdia, že rekordné záchyty na ich vonkajšej hranici hovoria o tom, že ich polícia robí maximum. A tá naša?

Podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana sú policajné kontroly na hraniciach neopodstatnené a sú v rozpore s kódexom schengenských hraníc.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nová metóda, ktorá už navždy vyženie mravce z vášho domu. Už sa nikdy neukážu

„87-tisíc ilegálnych migrantov zadržaných na hraniciach Rakúska a 540 uväznených pašerákov ľudí. Toto je výsledok práce rakúskej polície za prvých desať mesiacov tohto roka. Hegyeshalom a Nickelsdorf sú od slovenských hraníc vzdialené iba niekoľko kilometrov. A slovenskú hranicu, na rozdiel od tej rakúskej, nestráži nikto. Policajný prezident Štefan Hamran tvrdí, že hraničné kontroly na vnútorných hraniciach sú neopodstatnené a sú v rozpore s kódexom schengenských hraníc. Migrácia podľa tohto kódexu- aj podľa šéfa slovenskej polície- nie je považovaná za bezpečnostné riziko.“ píše TA3.

„Panebože! Veď toto je invázia! Nebuďme už takí naivní a hlúpi! Nevieme, kto sú. Nevieme, čo chcú. Jasné, že prvé mesiace, sa budú len usmievať, ale čo potom? A naši policajti ich ešte chránia a dávame im najesť! Nech si tí policajti uvedomia, že chránia migrantov, ktorí môžu byť veľkým ohrozením pre ich vlastné ženy a dcéry do budúcna!“ napísala Anna v diskusii v súvislosti s tým, že ťažkoodenci chránili migrantov na proteste Kútoch.

Podobné články

Už žiadne komáre či iný hmyz u vás doma. Stačí nastriekať WD-40 na okná

Už žiadne komáre či iný hmyz…

Výrobok s názvom WD-40 je nepostrádateľným nástrojom každého správneho majstra doma. Jeho schopnosť premazať takmer čokoľvek je už dobre známa, no…
Vôňa tohto korenia v lese neveští nič dobré. Keď ho zacítiš, okamžite utekaj!

Vôňa tohto korenia v lese neveští…

Les je miesto, kam radi chodíme na túry – najmä na jar a v lete. Fyzická aktivita na čerstvom vzduchu a…
Pretierate si často oči? Ani neviete, ako zlý môže byť tento nevinný zvyk

Pretierate si často oči? Ani neviete,…

Pretieranie očí je zvyk, ktorý môže mať fatálne následky pre náš zrak. V extrémnych prípadoch môžete dokonca úplne oslepnúť. Vysvetlíme vám,…
Našli ste si pod rohožkou sušienku? Radšej sa obráťte na políciu, niekto sleduje váš dom

Našli ste si pod rohožkou sušienku?…

Zlodeji, ktorí vykrádajú domy, nedávno prišli s novým spôsobom, ako zistiť, či niekto odišiel na dovolenku. Tento trik vyzerá tak nevinne,…
Členovia NATO môžu poslať svojich vojakov na Ukrajinu, varuje bývalý šéf aliancie

Členovia NATO môžu poslať svojich vojakov…

Podľa Andersa Rasmussena sú na samite NATO potrebné bezpečnostné záruky a cesta k členstvu, aby sa zabránilo eskalácii. Bývalý generálny tajomník…
Dědeček priznal vinu, trest, ktorý mu navrhujú sa zdá primalý rodinám obetí

Dědeček priznal vinu, trest, ktorý mu…

Bratislava – Dušan Dědeček, ktorý bol obvinený zo smrti piatich mladých ľudí v tragédii, ktorá sa udiala v októbri minulého roku…

Pridaj komentár