• 13 novembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Vymysleli „fintu“ na migrantov, podľa ktorej ľahko dokážu, či sú zo Sýrie: Ukážme im prázdnu mapu a…

Vymysleli „fintu“ na migrantov, podľa ktorej ľahko dokážu, či sú zo Sýrie: Ukážme im prázdnu mapu a…

Migranti, korí sú na území Slovenska zaregistrovaní na cudzineckej polícii, skoro všetci tvrdia, že sú zo Sýrie. Je tomu ale skutočne tak? Nie všetci migrantom veria.

Podľa nariadenia z Európskej únie nesmú byť migranti zo Sýrie vyhostený naspäť do Sýrie, pretože tam prebieha vojenský konflikt.

Niektorí politici však tvrdia, že si migrant môžu vymýšľať svoj pôvod, aby ich nechali v EÚ. Veľa z nich nemá totiž doklady a je im ťažko dokázať, odkiaľ skutočne sú.

Poslanec ĽSNS Martin Beluský by migrantom ukázal prázdnu mapu Sýrie, aby ukázali, kde sa nachádza mesto, odkiaľ pochádzajú. Takto by vraj mohli dokázať, odkiaľ skutočne sú.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré zabúdame. Jeden kus je viac ako 20 pomarančov

Beluský citoval aj slovenský zákon, podľa ktorého si myslí, že migrantov môžeme vyhostiť aj do krajín, kde prebieha vojenský konflikt.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba na včerajšom proteste proti nelegálnej migrácii v Kútoch oznámil, že od 17.novembra 2022 spúšťa nábor členov do občianskej pohraničnej stráže.

V tento dátum sa konajú protesty proti vláde v hlavnom meste Slovenska. Kotleba tam bude zbierať ľudí, ktorí sa chcú prihlásiť do občianskej pohraničnej stráže.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nová metóda, ktorá už navždy vyženie mravce z vášho domu. Už sa nikdy neukážu

„17.novembra na zhromaždeniach v Bratislave sa spustí nábor občianskej pohraničnej stráže. Všetci tí, ktorí cítite v sebe chlapov, všetci bývalí vojaci, policajti, ZVSJ. Všetci tí, ktorí nebojíte postaviť na hranicu, budete vítaní.“ oznámil Marian Kotleba.

Kotlebovci už v roku 2016 spustili občianske hliadky vo vlakoch, ktoré jazdili cez osady. Vtedy to bolo na popud občanov, keď pri Leviciach vo vlaku mladý Róm napadol študentku, zlomil jej prst a škrtil ju šnúrkou od topánok. Kotlebovci vtedy niekoľko mesiacov hliadkovali vo vlakoch.

Podobné články

Už žiadne komáre či iný hmyz u vás doma. Stačí nastriekať WD-40 na okná

Už žiadne komáre či iný hmyz…

Výrobok s názvom WD-40 je nepostrádateľným nástrojom každého správneho majstra doma. Jeho schopnosť premazať takmer čokoľvek je už dobre známa, no…
Vôňa tohto korenia v lese neveští nič dobré. Keď ho zacítiš, okamžite utekaj!

Vôňa tohto korenia v lese neveští…

Les je miesto, kam radi chodíme na túry – najmä na jar a v lete. Fyzická aktivita na čerstvom vzduchu a…
Pretierate si často oči? Ani neviete, ako zlý môže byť tento nevinný zvyk

Pretierate si často oči? Ani neviete,…

Pretieranie očí je zvyk, ktorý môže mať fatálne následky pre náš zrak. V extrémnych prípadoch môžete dokonca úplne oslepnúť. Vysvetlíme vám,…
Našli ste si pod rohožkou sušienku? Radšej sa obráťte na políciu, niekto sleduje váš dom

Našli ste si pod rohožkou sušienku?…

Zlodeji, ktorí vykrádajú domy, nedávno prišli s novým spôsobom, ako zistiť, či niekto odišiel na dovolenku. Tento trik vyzerá tak nevinne,…
Členovia NATO môžu poslať svojich vojakov na Ukrajinu, varuje bývalý šéf aliancie

Členovia NATO môžu poslať svojich vojakov…

Podľa Andersa Rasmussena sú na samite NATO potrebné bezpečnostné záruky a cesta k členstvu, aby sa zabránilo eskalácii. Bývalý generálny tajomník…
Dědeček priznal vinu, trest, ktorý mu navrhujú sa zdá primalý rodinám obetí

Dědeček priznal vinu, trest, ktorý mu…

Bratislava – Dušan Dědeček, ktorý bol obvinený zo smrti piatich mladých ľudí v tragédii, ktorá sa udiala v októbri minulého roku…

Pridaj komentár