• 3 januára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 8minúty čítania

V 95-roku nám brutálne zredukovali armádu a neskôr nám povedali, aby sme vypli elektráreň, spomína Kotleba

V 95-roku nám brutálne zredukovali armádu a neskôr nám povedali, aby sme vypli elektráreň, spomína Kotleba

Šéf ĽSNS Marian Kotleba v rádiu Kompas hodnotil roky vlád po roku 1993 od kedy sa stalo Slovensko samostatnou republikou.

V jeho slovách však ťažko nájdeme niečo pozitívne na bývalých kolegov a Kotleba sa pýta, ako mohli toto politici dopustiť.

Marian Kotleba spomína na koniec roka 1995, kedy Slovenská republika zredukovala v zmysle zmluvy o konvenčných a ozbrojených silách v Európe a podľa Viedenského dokumentu z roku 1992 stav svojej výzbroje a techniky.

Slovensko si zredukovalo vojenskú techniku o 60%. Prebytočnú výzbroj a techniku sme museli pod medzinárodným dohľadom zničiť. Išlo o 423 tankov, 442 bojových vozidiel, 629 delostreleckých systémov a 8 bojových lietadiel.

Kotleba spomína aj na rok 1996, kedy EÚ požiadala Slovenskú republiku, aby zavrela jadrovú elektráreň Jaslovské Bohunice, aby sme sa tak urobili prvý krok k liberalizácii cien energie.

Podľa Mariana Kotlebu bola Mečiarová aj Dzurindová vláda proti Slovenská a vlastizradná.

Podpor náš nový portál a zdieľaj naše články na sociálnych sieťach. Sme vám za to veľmi vďační a ďakujeme každému jednému za ochotu! A nezabudnite! Slovensko na prvom mieste! Ďakujeme!

Slovenská republika oslávila 1.januára 2023 svojich 30 rokov a svoj názor na túto krátku históriu štátu vyjadril aj šéf Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba na sociálnej sieti.

Kotleba podal svoj názor opäť raz svojsky „Keď 1. januára 1993 vznikla v poradí už druhá Slovenská republika, slovenský národ do nej vkladal obrovské nádeje a očakávania. Hoci sme si uvedomovali, že budovanie vlastného štátu nebude ľahké, tešili sme sa naň ako na vytúžené dieťa mnohých generácií slovenských národovcov a národných buditeľov.

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Ďalšie mladé slovenské dievča je nezvestné. Pomôžte ju vypátrať

Žiaľ, na Slovensku už v tom čase existovala mediálne silná skupina zarytých nepriateľov slovenskej štátnosti. Federalisti, sionisti, masarykovci a mnoho ďalších čechoslovakistov – vskutku tragické postavy.“ začal svoj status šéf vlastencov.

Kotleba tvrdí, že takéto skupiny mali financie od USA a postupne získavali vplyv „Tieto skupiny vďaka peniazom a médiám z cudziny, najmä z USA, postupne získavali v mladom štáte nielen vplyv, ale aj moc. Prostredníctvom takzvaných elitných klubov vytvorili uzavreté spolky a infiltrovali sa do politických funkcií. Do riadiacich pozícií štátu sa tak dostali ľudia, ktorí samotnú SR ani nechceli. A často to veru ani neboli Slováci.

Táto transformácia štátu zašla postupom rokov a pôsobením všetkých vlád, plných nepriateľov štátnosti, až tak ďaleko, že sa národu vyslovene protinárodné a protištátne kroky začali vykresľovať ako niečo užitočné a maximálne dobré.

Tak sa podvodným referendom podarilo zatiahnuť Slovensko do EÚ. Do NATO sme išli dokonca aj bez referenda!

Po vstupe SR do týchto štruktúr nabrala skaza národa a štátu rýchle obrátky. Všetky nasledujúce vlády čoraz viac pretláčali globalistickú agendu a politiku.

Slovensko sa postupne stávalo potravinovo aj energeticky závislou krajinou a z kedysi samostatného štátu sme to dotiahli na montovňu pre zahraničné firmy.“

Marian Kotleba nezabudol spomenúť Roberta Fica, ktorý mal podľa neho 12 rokov na to, aby Slovensko zachránil

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Naď sa ukázal ako hyena a táto vláda je schopná ísť aj cez mŕtvoly, odkazuje Kotleba po kolapse jeho poslanca

„Robert Fico mal možnosť Slovensko zachrániť. Ľudia mu na 12 rokov zverili vládu nad Slovenskom, z toho dokonca 4 roky to bola vláda jednej jedinej strany Smer-SD.

Namiesto práce pre národ a štát sa však Fico vydal cestou bačovania, humpľovania a bezbrehého podriaďovania Slovenska príkazom EÚ a NATO.

Oklamaní a sklamaní ľudia boli z Ficových vlád až natoľko zúfalí, že dokázali v posledných voľbách zvoliť vládu súčasnú. Vládu, ktorá dielo skazy mladej Slovenskej republiky dokonala.

30 rokov je dlhá doba. U človeka ide o polovicu aktívneho života. Pri štátnom útvare ide o skúšku životaschopnosti.

Preto dnes musíme bilancovať. Spraviť si porovnanie našich očakávaní a túžob na jednej strane, a dosiahnutých výsledkov na strane druhej.

A nech sú tie očakávania a túžby akékoľvek, pri pohľade na desivú národo-hospodársku realitu roku 2023 je jedna vec nad slnko jasnejšia.

Všetci štandardní politici, ktorí mali osud nášho mladého štátu vo svojich rukách, katastrofálne zlyhali. Všetci uprednostnili svoje osobné záujmy a záujmy EÚ a NATO pred záujmami štátotvorného slovenského národa. Všetci sa, viac alebo menej, ale naozaj všetci, podieľali na hospodárskej, ekonomickej a právnej likvidácii tak ťažko nadobudnutej slovenskej národnej a štátnej suverenity.

Jednoducho, súčasný stav Slovenska je výsledkom vlády štandardných politikov a politických strán!“ dodal na záver Kotleba.

Podobné články

Ukrajinskí poslanci si nakúpili luxusné autá za desiatky miliónov dolárov

Ukrajinskí poslanci si nakúpili luxusné autá za desiatky miliónov…

Od začiatku vojny s Ruskom ukrajinskí poslanci nakúpili nové vozidlá za takmer 1,3 milióna dolárov. Informovala o tom ukrajinská investigatívna webová…
Slovenská lekárka sa smiala: Dieťa som očkovala dvakrát a následne dostalo 3x covid

Slovenská lekárka sa smiala: Dieťa som očkovala dvakrát a…

Slovenská lekárka Kristína Visolajská v relácii na RTVS hovorila o tom, že covid u detí by nebagatelizovala. Myslí si aj to,…
Šéf OSN vyhlásil, že svet smeruje k „širšej vojne“ na Ukrajine. Čo si o tom máme myslieť?

Šéf OSN vyhlásil, že svet smeruje k „širšej vojne“…

Generálny tajomník OSN Antonio Guterres v pondelok v prejave na 193-člennom Valnom zhromaždení OSN varoval, že svet smeruje k „širšej vojne“…
Zemetrasenie v Turecku vraj spôsobil americký HAARP, konšpirujú už ľudia na internete. Toto sú vraj dôkazy

Zemetrasenie v Turecku vraj spôsobil americký HAARP, konšpirujú už…

Zemetrasenie v Turecku spôsobené HAARP útokom podporovaným USA? Konšpiračná teória, pretože niekoľko sekúnd pred prvým zemetrasením sa na oblohe objavili zvláštne…
TA3 stiahla z archívu rozhovor s odborníkom, ktorý hovoril o Ukrajine. Čo také nepohodlné tam povedal?

TA3 stiahla z archívu rozhovor s odborníkom, ktorý hovoril…

Televízia TA3 vo svojej relácii Tak takto?! pozvala hosťa profesora Jeffreyho Sachsa, ktorý hovoril o vojne na Ukrajine. Rozhovor však televízia…
Pred zemetrasením v Turecku sa na oblohe objavilo záhadné modré svetlo

Pred zemetrasením v Turecku sa na oblohe objavilo záhadné…

Pred zemetrasením niekto v tureckom meste Hatay odfotografoval a nafilmoval vzácnu scénu: najprv sa ozval šuchot, potom sa na oblohe objavilo…
Nemecký kancelár predpovedá porážku Ukrajiny?

Nemecký kancelár predpovedá porážku Ukrajiny?

Nemecký kancelár Olaf Scholz urobil niekoľko vyhlásení, ktorých cieľom bolo objasniť zvláštny postoj Spolkovej republiky Nemecko k vojenskej pomoci Ukrajine. Berlín…
Putin mal prejav, z ktorého ide strach. Je presvedčený, že dnes bojuje proti moderným nacistom

Putin mal prejav, z ktorého ide strach. Je presvedčený,…

Ruský prezident Vladimir Putin mal prejav k 80. výročiu víťazstva Červenej armády v Stalingrade. Z jeho slov musia mať viacerí západní…
Dnes už ďalšie zemetrasenie v Turecku: Budovy sa tam rúcajú ľuďom pred očami (Video)

Dnes už ďalšie zemetrasenie v Turecku: Budovy sa tam…

Turecko hlási, že juhovýchod krajiny zasiahlo druhé silné zemetrasenie za menej ako 12 hodín. Štátne médiá v Sýrii tiež uviedli, že…

Pridaj komentár