• 7 decembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Slovensko na kolenách a poslanec Benčík si v parlamente pozerá futbal za 5-tisíc mesačne

Slovensko na kolenách a poslanec Benčík si v parlamente pozerá futbal za 5-tisíc mesačne

Kým Slováci nevedia, z čoho budú žiť ďalšie mesiace a v obchodoch kupujeme stále čo raz viac menej kvalitné potraviny a bojíme sa prísť o prácu, poslanci v našom parlamente majú „pohodičku“.

Jedným z nich je aj poslanec Ján Benčík (SaS), ktorý si počas práce v parlamente pustil futbal. V parlamente síce aktuálne prišli malé deti, ako koledníci až z ďalekého Vranova nad Topľou, no to nemení nič na fakte, že Benčík zarába skoro 5000 eur mesačne a trochu úcty by mohol mať.

Do poslanca sa okamžite pustili ľudia v diskusiách. Tí mu závidia, že takýto luxus si nemôžu dovoliť ani v práci za 600eur mesačne.

„Ako potom môže tento panák zmysluplne hlasovať , keď ani možno nevie o čom !!! A ja ho ešte musím platiť zo svojich daní !!“ píše Peter.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Advokáta Puškára obvinili z vraždy Daniela Tupého

„5 litrov mesačne z našich daní…. radosť byť poslancom“ píše Zuzana.

„Rokovania sú zbytočné…Na konci dňa povstanú „palčiaci“ jednotlivých klubov a ukážu predsa ako treba.. Stačili tam tí ôsmi a každý by ukázal počet ktorých zastupuje..“ píše Jaro.

„ale veď čo, dôchodca, v ničom odborník, robí, čo ho baví, plat istý . Príde doba, kedy bude treba robiť screenshoty, u tych, ktori spochybňuju opatrenia a ruška a on sa opäť naštartuje.“ píše Jana.

„stylizovat sa do pozicie toho spravneho poslanca, toho, ktory si vazi ustavnost nasej krajiny a demokraciu, toho, kto stale hlada to spravne riesenie, nielen to najjednodnuchsie a potom sa takto skolacky nechat nachytat… je to trapne… aspon, ze je to oficialny stream RTVS nie piratcina, lebo porusovat zakon priamo v plene parlamentu pocas rokovania, to uz by bol celkom heavy zahul…“ píše Matúš.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Moderátor dusil Fica, keď vytiahol nahrávku. Takto ste šéfa Smeru dlho nevideli

„Keby sme my toto robili počas práce , tak už sme nezamestnaní .A za také peniaze sa dobre prdí do stoličky a pozerá futbal .Zbytočne vyhodené naše peniaze na takých dementov ako je Benčík a spol.“ píše Mojmír.

„Slovensko na kolenách. Ľudia nevedia čo bude ďalší rok a tento človek, poslanec, ktorý má robiť 24/7 si pozerá futbal namiesto toho, aby makal ako fretka!“ píše Viktória.

Podobné články

Pozrite! Naše stíhačky už lietajú na Ukrajine: Ďakujeme Slováci, že Rusko máte za teroristický štát!

Pozrite! Naše stíhačky už lietajú na…

Štyri stíhačky MiG-29, ktoré Slovensko darovalo Ukrajine, chránia oblohu nad Charkovom. Uviedla to v stredu podpredsedníčka ukrajinského parlamentu Olena Kondratjuková v…
Čo to plánuje Putin? Rusi cvičia s jadrovými raketami a tisícmi vojakov v teréne

Čo to plánuje Putin? Rusi cvičia…

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým raketovým systémom Jars a niekoľkými tisíckami vojakov. Tlačová agentúra Reuters s odvolaním sa na ruské…
Bratislavčan uvidel zlodeja, ako mu kradne bicykel. Neuveríte, ako reagoval zlodej (Video)

Bratislavčan uvidel zlodeja, ako mu kradne…

Neuveríte, čo sa stalo obyvateľovi Bratislavy pri tom, ako podvečer fajčil na balkóne. Dvaja muži sa mu rozhodli ukradnúť bicykel, no…
Mladík v Košiciach si sadol na SBS-kára a bodal ho do hlavy. Súd ho pustil na slobodu

Mladík v Košiciach si sadol na…

Mladík z Košíc, Ján, sa dostal do vážnych problémov potom, čo napadol 51-ročného muža nožom a spôsobil mu zranenia, ktoré vyžadujú…
Matovič schytal fľašou z obecenstva: „Ty úbožiak!“ reagoval krikom šéf OĽANO

Matovič schytal fľašou z obecenstva: „Ty…

Bývalý premiér a minister financií Igor Matovič sa opäť stretol s občanmi a tentokrát v Námestove, kde s nimi diskutoval. Na…
Slovenský parlament zahalili ukrajinské vlajky. Títo poslanci ich tam doniesli

Slovenský parlament zahalili ukrajinské vlajky. Títo…

Slovenský parlament dnes navštívila podpredsedníčka Najvyššej rady Ukrajiny Olena Kondratiuková. Tá ďakuje Slovákom za stíhačky, ktoré sme darovali Ukrajincom. „V mene…

Pridaj komentár