• 7 februára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 7minúty čítania

Slovenská lekárka sa smiala: Dieťa som očkovala dvakrát a následne dostalo 3x covid

Slovenská lekárka sa smiala: Dieťa som očkovala dvakrát a následne dostalo 3x covid

Slovenská lekárka Kristína Visolajská v relácii na RTVS hovorila o tom, že covid u detí by nebagatelizovala. Myslí si aj to, že očkovanie u detí je stále na mieste.

Neskôr sa lekárka v relácii smiala na tom, že jej dieťa je dvakrát zaočkované a následne dostalo trikrát covid.

@danny.kollar #rtvs #dokriza #visolajsky #retardacia ♬ original sound – danny.kollar

Údaje Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) ukázali, že väčšinu úmrtí na COVID-19 v auguste tvorili očkovaní a posilnení ľudia, informuje The Epoch Times

Z celkového počtu 6 512 úmrtí zaznamenaných v auguste 2022 bolo 58,6 % úmrtí pripísaných očkovaným alebo posilneným osobám, čo sa zdá byť znakom rastúceho trendu, keď sa očkované osoby stávajú čoraz viac väčšinovými v úmrtiach na COVID-19.

V januári 2022 boli úmrtia na COVID-19 medzi očkovanými osobami stále v menšine, pričom 41 % údajov sa týkalo očkovaných alebo posilnených osôb.

Analýza údajov CDC z júna a júla však ukázala, že viac ako 50 % úmrtí bolo zaznamenaných u očkovaných osôb, a to 62 % a 61 %.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Rusi odkazujú Slovensku: Budete niesť plnú zodpovednosť za eskaláciu a rozšírenie konfliktu

„Už nemôžeme povedať, že ide o pandémiu neočkovaných,“ uviedla Cynthia Coxová, viceprezidentka Kaiser Family Foundation, v článku pre Washington Post z 23. novembra.

Hoci Coxová podporila vakcínu COVID-19, uviedla tri dôvody, ktoré môžu vysvetľovať, prečo je to tak.

Jedným z nich bolo, že väčšina Američanov bola zaočkovaná aspoň základnou sériou. Druhým dôvodom podľa nej je, že starší ľudia, ktorí sú najviac ohrození úmrtím na COVID, sú tiež častejšie očkovaní.

Posledným dôvodom bolo podľa Coxovej to, že účinnosť vakcíny sa časom znižuje a jej varianty sa stávajú odolnejšími, a preto odporučila častejšie používať posilňovacie vakcíny.

Ukázalo sa, že účinnosť vakcíny COVID-19 sa v priebehu niekoľkých mesiacov dramaticky znižuje a niekedy klesá až na zanedbateľnú účinnosť.

Profesor Jeffrey Townsend z Yaleovej univerzity, biostatista a hlavný autor štúdie hodnotiacej prirodzenú a očkovanú imunitu voči COVID-19, v e-maile pre The Epoch Times napísal, že v tejto fáze pandémie je užitočnejšie sledovať čas od poslednej expozície jednotlivca, pričom expozícia je definovaná ako očkovanie alebo infekcia.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Dírer z TA3 tak naložil Slovákom, ktorí podporujú Rusko, že sa im zatočí hlava! Ten má teda odvahu!

„Väčšina ľudí bola vystavená určitému riziku a čas, ktorý uplynul od posledného vystavenia, spolu s tým, aké bolo posledné vystavenie, určuje úroveň imunity a môže vysvetliť väčšinu rozdielov v náchylnosti, chorobnosti a úmrtnosti,“ napísal Townsend.

V súčasnosti dlhodobé štúdie imunity voči COVID-19 ukázali, že bez ohľadu na to, či je osoba očkovaná alebo infikovaná COVID-19, jej imunita časom slabne.

Iné výskumy porovnávajúce prirodzenú imunitu s očkovaním často ukázali, že očkovanie má tendenciu slabnúť oveľa rýchlejšie ako prirodzená infekcia.

Niektorí výskumníci tiež naznačili, že mRNA vakcíny môže narušiť prirodzenú imunitnú odpoveď organizmu.

Podľa článku uverejneného v júnovom vydaní časopisu Food and Chemical Toxicology z roku 2022 môže totiž súčasná technológia používaná pri výrobe vakcín s mRNA „skrývať mRNA pred bunkovou obranou a podporovať dlhší biologický polčas a vysokú produkciu špicatých proteínov“. Proteín spike je hlavnou patogénnou zložkou vírusu SARS-CoV-2.

Podobné články

Vedci z CERN-u oznámili, že po zapnutí Veľkého hadrónového urýchľovača sa deje niečo zvláštne

Vedci z CERN-u oznámili, že po…

Najsilnejšie magnetické pole, aké bolo kedy namerané kdekoľvek vo vesmíre, nevytvorilo žiadne zistiteľné magnetické monopóly. Hoci početné výpočty možných javov, ktoré…
SLEDUJEME NAŽIVO: Asteroid preletí medzi zemou a mesiacom nebezpečne blízko. Bude viditeľný teleskopom

SLEDUJEME NAŽIVO: Asteroid preletí medzi zemou…

Agentúra Associated Press informovala, že „zabijak miest „, asteroid známy ako 2023 DZ2, prejde v sobotu medzi obežnou dráhou Zeme a Mesiaca. Asteroid,…
Je veľmi pravdepodobné, že zakážu aplikáciu TikTok

Je veľmi pravdepodobné, že zakážu aplikáciu…

Generálny riaditeľ spoločnosti TikTok Shou Chew dostal vo štvrtok zabrať, keď vystúpil pred výborom pre energetiku a obchod Snemovne reprezentantov v Kongrese v USA,…
Akcie nemeckej Deutsche Bank prudko padajú. Európania, držte si klobúky a peňaženky

Akcie nemeckej Deutsche Bank prudko padajú.…

Vrámci nedávnej bankovej krízy, ktorá sa preniesla na svetové trhy, sa ďalšia banka dostáva do problémov – tentoraz v Nemecku. Deutsche…
Putin tvrdo reaguje na Slovensko: Darovaním stíhačiek ste si úplne pokazili vzťahy s Ruskom

Putin tvrdo reaguje na Slovensko: Darovaním…

V piatok 24. marca 2023 Rusko označilo presun štyroch stíhačiek typu MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu za nepriateľský krok a porušenie…
Na okupovanom Kryme vztýčili ukrajinskú vlajku. Odpor proti Putinovi rastie

Na okupovanom Kryme vztýčili ukrajinskú vlajku.…

Na komunikačnej veži na Kryme bola tento týždeň podľa jedného z úradníkov vztýčená ukrajinská vlajka. Podľa neho na čiernomorskom polostrove, ktorý…

Pridaj komentár