• 22 decembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 5minúty čítania

Skoro sa rozplakali: Sme dokopaní a dobití až do vykrvácania za pomoc pre ľudí, odkazuje Matovič a Pollák

Skoro sa rozplakali: Sme dokopaní a dobití až do vykrvácania za pomoc pre ľudí, odkazuje Matovič a Pollák
Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!

Parlament dnes spolu so stranou SaS schválil štátny rozpočet a Slováci sa tak nemusia báť obrovského nárastu ceny energii. Zdražie však alkohol.

Poslanec OĽANO Peter Pollák sa v parlament radoval a zároveň so svojim straníckym šéfom Igorom Matovičom, ktorý končí ako minister financií vyhlásil, že sú dokopaní a dobití za pomoc ľuďom.

„Dokopaní, dobití, až do vykrvácania sme ostali v boji za pomoc ľuďom. Prišla tá najväčšia obeta, odchod Igora Matoviča z ministerstva financií a zrazu tí, ktorí hovorili, že to je najhorší rozpočet, zaňho zahlasovali. Toto je znak toho, že pre Matoviča ste vy ľudia na prvom mieste.“ uviedol Pollák.

„toto nemusite, az tak sa niekam pchat…zaplatia to este aj nase pravnucata a vase deti…a my budeme mat po 40 rokov prace smiesny dochodok… lebo psycho..“ kritizuje politikov Miriam.

„Ľudia netešte sa, tú pomoc budú splácať ešte naše vnúčence, to si uvedomte a ak vám to nedochádza tak vám to dojde.“ píše Roman.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Matovič schytal fľašou z obecenstva: "Ty úbožiak!" reagoval krikom šéf OĽANO

„Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepšie. Vy ste unikát aj ten pán vedľa vás. Už vám niekto povedal že ľudia vedia rozmýšľať a spočítať si dva a dva?“ píše Emília.

„Aj nam dochodcom mali dat o 200eur viac.My sme cely zivot robili,odvadzli dane a mame najmensie dochodky v celej EU.zijeme ako zobraci.toto bol Matovicov tah,aby ho zasa volili,najviac tam v osadach.tlieskam.“ odkazuje Ľudmila.

Na chvíľočku,len na malu chvíľočku by ste mal vytiahnut hlavu z Igorovej riti a možno by ste dokázal aj niečo iné ako sypať ruzove lupene na jeho posteľ…Nie Igor matovic nespravil všetko preto aby bol rozpočet schválený. V prvom rade nebol schválený jeho rozpočet ale rozpočet s pripomienkami. Čiže ak by bol ochotný od začiatku pripustiť pripomienky ( to by ale musel uznať ze jeho nápady nie sú také božské ráno ako sa mu večer zdali ), nebolo by toto cele divadielko. Ďalšia vec je ze ak by odišiel hneď ako to bola podmienka jednej z koaličných strán tak by mala stále vláda väčšinu. Ale je mi jasné že trebalo to vyspickovat a robiť zo seba martyra ktorý sa obetuje…nie. on sa neobetuje a podla všetkých prieskumov a podla toho ako posilňujú všetci ostatný tak mu to ani väčšina ľudí na slovensku nezerie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  "Morálne a finančne vyčerpané" - Slovensko už nemá kapacity na pomoc Ukrajine

Toť kolovalo internetom video kde sa Igor vyjadroval k tomu ako treba vôľu ľudí o predčasných voľbách rešpektovať a ako sa žiaden čistý politik predsa nemá čoho obávať. Je pravda ze tieto vyjadrenia sú z doby kedy suchal opozičnú lavicu … Nuž…dojebali ste to na plnej čiare a všetko čo nastane po vás je len a len vaša vizitka. Tak ako kedysi Mečiar stvoril Fica tak vy ste teraz stvorili Ficov návrat, ešte silnejší ako pred vami a ňuňu nenápadne si hrkutajuci s nackami z republiky a svojim mladším krajším ja Petrikom sa teraz veľmi veľmi smejú a padol im kamen zo srdca,lebo ani prstekom nemuseli pohnúť a budú naspäť“ odkazuje Radim.

Podobné články

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej rady OSN, toto odkazujú svetu

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Prevzatie rotujúceho predsedníctva Bezpečnostnej rady OSN Ruskom je symbolickou ranou pre…
Francúzsko je na nohách, bez záujmu svetových médií

Francúzsko je na nohách, bez záujmu…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Hnev na dôchodkové reformy francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona sa nezmiernil ani…
Čínsky genetický experiment môže viesť k armáde supervojakov odolných voči radiácii

Čínsky genetický experiment môže viesť k…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Správy z Číny naďalej potvrdzujú, že tamojší vedci sa stále snažia…
Americký generál povedal, do ktorého roku sa nepodarí Rusov poraziť

Americký generál povedal, do ktorého roku…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podľa najvyššie postaveného amerického generála je nepravdepodobné, že Ukrajina získa späť…
Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským. Toto keď Putin uvidí

Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským.…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Dočasný premiér Eduard Heger bol na návšteve Ukrajiny, kde sa stretol…
„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko už nemá kapacity na pomoc Ukrajine

„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podpora Ukrajiny na Slovensku je „morálne a finančne vyčerpaná“, uviedla slovenská prezidentka Zuzana…

Pridaj komentár