• 9 mája, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Putin: Zdá sa, že ste zabudli na nacistov a kto porazil toto obludné zlo (prejav CZ dabing)

Putin: Zdá sa, že ste zabudli na nacistov a kto porazil toto obludné zlo (prejav CZ dabing)

Západné elity zabudli na dôsledky „šialených ambícií“ nacistov, povedal ruský prezident Vladimir Putin počas svojho prejavu na Červenom námestí v Moskve pri príležitosti Dňa víťazstva. Západní experti označili Putinov prejav, ako z čias nacistického nemecka.

Rusko je presvedčené, že „akákoľvek ideológia nadradenosti je vo svojej podstate odporná, zločinná a smrtiaca,“ zdôraznil prezident.

„Globalistické elity neustále trvajú na svojej výnimočnosti, štvú ľudí proti sebe, rozdeľujú spoločnosti, vyvolávajú krvavé konflikty a prevraty, zasievajú nenávisť, rusofóbiu a agresívny nacionalizmus, ničia tradičné rodinné hodnoty, ktoré robia človeka človekom,“ povedal Putin.

Podľa ruského lídra to všetko robia USA a ich spojenci s cieľom „ďalej diktovať svoju vôľu, svoje práva a svoje pravidlá“ a uplatňovať na medzinárodnej scéne to, čo je v podstate „systém lúpeže, násilia a útlaku“.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Mladého Rusa roztrhal v Egypte žralok. Ľudia kričali a všetko natáčali

„Zdá sa, že zabudli, k čomu viedli šialené ambície nacistov. Zabudli, kto porazil toto obludné, totálne zlo,“ zdôraznil.

V súvislosti s konfliktom na Ukrajine Putin uviedol, že „sa rozpútala skutočná vojna proti vlasti. My sme sa však postavili na odpor medzinárodnému terorizmu. Budeme brániť aj obyvateľov Donbasu a zaistíme našu bezpečnosť“.

Cieľom Západu je „dosiahnuť rozpad a zničenie našej krajiny, anulovať výsledky druhej svetovej vojny, úplne rozbiť systém globálnej bezpečnosti a medzinárodného práva a udusiť akékoľvek suverénne centrá rozvoja,“ zdôraznil.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Dedo ukázal, ako dokonale vyčistiť šporák. Stačí pár kvapiek tohto

Za vypuknutie konfliktu na Ukrajine sú podľa hlavy štátu zodpovedné USA a ich spojenci.

„Prehnané ambície, arogancia a povoľnosť nevyhnutne vedú k tragédiám. To je dôvod katastrofy, ktorú teraz zažíva ukrajinský ľud,“ zdôraznil.

Ukrajinci sa stali „rukojemníkmi“ štátneho prevratu, ktorý sa v krajine uskutočnil v roku 2014, a Západ si z nich urobil „výmenný obchodný artikel“, ktorý krajinu využíva na realizáciu svojich „krutých sebeckých plánov“.

Celý Putinov prejav v českom dabingu:

Podobné články

Ficovi volal Putin a pošle mu 15 miliónov na volebnú kampaň, vtipkuje šéf Smeru

Ficovi volal Putin a pošle mu…

Na dnešnej tlačovej konferencii strany Smer-SD vystúpil Robert Fico, bývalý slovenský premiér a líder tejto politickej strany, aby upozornil na pokračujúci…
Ukrajinci chcú zabiť Putina, teraz prišla odpoveď priamo z Ruska

Ukrajinci chcú zabiť Putina, teraz prišla…

Ukrajinské vedenie opäť preukázalo svoju „teroristickú“ povahu, keď sa vyhrážalo atentátom na prezidenta Vladimira Putina, uviedol tlačový tajomník Kremľa Dmitrij Peskov…
Ukrajinci sa snažia zabiť Putina a sú stále bližšie

Ukrajinci sa snažia zabiť Putina a…

Zástupca šéfa ukrajinskej spravodajskej služby prezradil, že ruský prezident Vladimir Putin je na ukrajinskom zozname obetí. Vadim Skibickij dodal, že jeho…
Putin tvrdí, že má po celom svete nových spojencov a dosiahnu „spravodlivejší svet“

Putin tvrdí, že má po celom…

Vladimir Putin vystúpil s prejavom k účastníkom 11. medzinárodného stretnutia vysokých bezpečnostných predstaviteľov, ktoré sa koná mimo Moskvy. Ruský prezident vo…
Putin a Zelenský sa stretnú v Maďarsku? Budapešť je pripravená to uskutočniť

Putin a Zelenský sa stretnú v…

Maďarský minister zahraničných vecí Peter Szijjarto uviedol, že Budapešť je pripravená uľahčiť mierové rokovania medzi Ruskom a Ukrajinou. „Na samom začiatku…
Celý svet by mal byť na pozore zo slov Putina. To naozaj toto povedal?

Celý svet by mal byť na…

Prezident Vladimir Putin počas svojho utorkového prejavu na Červenom námestí v Moskve pri príležitosti Dňa víťazstva povedal, že celé Rusko jednotne…

Pridaj komentár