• 16 novembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 5minúty čítania

Polícia vyzýva Slovákov: Zajtra si neberte na protesty zbrane!

Polícia vyzýva Slovákov: Zajtra si neberte na protesty zbrane!

Zajtra sa v Bratislave koná protestné zhromaždenie proti vláde a nelegálnej migrácii, na ktoré pozýva napríklad strana ĽSNS, Život či Národná koalícia.

Stretnutie sa koná od 15:00 na Šafárikovom námestí v Bratislave. Polícia upozorňuje, že pripravuje viaceré bezpečnostné opatrenia.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave v súvislosti s viacerými verejnými zhromaždeniami, ktoré sa na území hlavného mesta Slovenskej republiky uskutočnia vo štvrtok (17.11.2022), pripravuje bezpečnostné opatrenie. To bude zamerané na ochranu života, zdravia, majetku občanov ako aj na ochranu verejného poriadku.

➡️Policajti dopravnej polície budú dopravno-bezpečnostnú situáciu na území Bratislavy priebežne monitorovať a v prípade vzniku možných komplikácii ju budú usmerňovať. Vodičov touto cestou vyzývame, aby:

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Bradavice, škvrny a čierne bodky okamžite zmiznú. Vyskúšajte skvelú domácu liečbu

⚠️ počítali s možnými významnými obmedzeniami v cestnej premávke v širšom centre Bratislavy a pokiaľ je to možné vyhli sa najmä Hodžovmu nám., Kamennému nám., Špitálskej ul. Štúrovej ul. a Šafárikovmu nám.

⚠️ rešpektovali pokyny polície, o prípadných aktuálnych zmenách v doprave budeme verejnosť priebežne informovať.

⚠️ zvážili presun motorovými vozidlami počas doby trvania týchto zhromaždení, resp. pokiaľ je to možné aby sa centru Bratislavy vyhli a zvolili alternatívnu trasu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vo väčšine masiel našli rakovinotvorné látky. Dávajte si veľký pozor

➡️Bratislavská polícia vyzýva osoby, ktoré sa týchto zhromaždení plánujú zúčastniť, aby so sebou nebrali pyrotechnické výrobky, chladné alebo strelné zbrane, prípadne iné predmety ktoré by bolo možné využiť na útok voči telu dôraznejším.

➡️Policajti spolu s príslušníkmi Mestská polícia Bratislava budú situáciu operatívne monitorovať, priebežne vyhodnocovať a postupovať v zmysle zákona o PZ. V prípade ak by zo strany účastníkov týchto zhromaždení došlo k narúšaniu verejného poriadku, prípadne páchania protiprávnej činnosti, policajti využijú oprávnenia dané zákonom za účelom obnovenia verejného poriadku.

Podobné články

Kyjev požaduje od Západu zbrane v hodnote 55 miliárd dolárov

Kyjev požaduje od Západu zbrane v…

Ukrajina potrebuje desiatky batérií systému protivzdušnej obrany Patriot americkej výroby, ak chce chrániť svoju infraštruktúru a jednotky na bojisku pred ruskou…
V USA a Európe hrozí vlna dlhov a nesplácania, varuje Detsche Bank

V USA a Európe hrozí vlna…

Deutsche Bank varovala, že v tomto roku sa vráti cyklus rozmachu a krachu a hrozí vlna nesplácania podnikových dlhov, najmä v…
57-ročný muž schudol 12 kíl a zbavil sa bolesti kĺbov. Použil na to cesnak, zázvor a citróny

57-ročný muž schudol 12 kíl a…

S pribúdajúcim vekom sa v našom tele ukladá čoraz viac toxínov a nadváhy. A s tým súvisí aj vznik rôznych ochorení.…
Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho, tvrdí vedec napojený na CIA

Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho,…

Dr. Garry Nolan, nominovaný na Nobelovu cenu, vyhlásil, že si je stopercentne istý, že medzi nami ľuďmi žijú mimozemšťania alebo mimozemský…
Prečo Čína kope 10 kilometrov do zemskej kôry?

Prečo Čína kope 10 kilometrov do…

Čínski vedci v utorok začali pracovať na plánovanom 10 000-metrovom vrte do zemskej kôry, ktorý je zatiaľ najhlbším v krajine, uvádza…
Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré zabúdame. Jeden kus je viac ako 20 pomarančov

Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré…

Indické egreše boli v staroveku veľmi cenené, ale spomínajú sa aj v ajurvédskych textoch. Užitočné sú všetky ich časti vrátane koreňov,…

Pridaj komentár