• 12 marca, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 2minúty čítania

Obrovská tragédia v Rimavskej Sobote. Muž si tam zrazil trojročnú dcérku, ktorá umrela

Obrovská tragédia v Rimavskej Sobote. Muž si tam zrazil trojročnú dcérku, ktorá umrela

Tragická nehoda sa stala dnes v okrese Rimavská sobota. Nešťastne tam zahynulo iba trojročné dievčatko.

Muž nešťastnou náhodou zrazil autom svoju trojročnú dcéru, ktorá zraneniam podľahla. Tragédia sa mala stať v nedeľu doobeda. Informuje o tom televízia Joj.

Nešťastie sa stalo na dvore miestneho autoservisu v Hnúšti. Mladá rodina na tomto mieste aj bývala.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Smutný Pročko nevidí problém na Slovensku v ich vládnutí, ale vo fašistických ľuďoch, ktorí ho chcú zabiť

„Manžel bol vonka na dvore, prišiel dnu a mi vraví, u susedov sa niečo stalo,“ uviedla suseda. Majiteľa autoservisu a zároveň otca malého dievčatka počul kričať a plakať. „Zranenému dievčatku už ale pomôcť nedokázali. Rodičom túto traumatizujúcu udalosť pomáhali zvládnuť odborníci z intervenčného tímu Modrý anjel,“ dodala hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. 

Informáciu potvrdila aj polícia. „Strašné dačo, mne sa začali normálne ruky triasť, ja som tlakárka. Normálne mi zle prišlo. Aj tuto bola policajtka, tak som videla, že aj tá plakala, utierala si slzy. Lebo to dojme každého,“ dodala suseda pre TV JOJ.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Dírer z TA3 tak naložil Slovákom, ktorí podporujú Rusko, že sa im zatočí hlava! Ten má teda odvahu!

Podobné články

Děděček chce ísť na slobodu a sľubuje všetko možné. Sudca už rozhodol

Děděček chce ísť na slobodu a…

V stredu Krajský súd v Bratislave rozhodoval o osude Dušana Děděčka, ktorý 2.októbra 2022 opitý zavraždil autom piatich študentov na Zochovej…

Pridaj komentár