• 28 novembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Muž z ruskej dediny: Seriem na Američanov a Nemcov! Mali by byť zničení!

Muž z ruskej dediny: Seriem na Američanov a Nemcov! Mali by byť zničení!

Obyčajných Rusov na odľahlých dedinách sa pýtajú, aké zahraničné krajiny majú radi. Väčšina z nich však odpovedá, že len Rusko, pretože to je ich vlasť a nič iné ich nezaujíma.

Jeden z Rusov odpovedá, že „serie“ na zahraničné krajiny. Hovorí, že serie na Američanov, Nemcov či Francúzov a lepšie by bolo, keby boli tieto krajiny zničené. Neskôr vytiahne vodku a hovorí, že miluje tento alkohol.

Muž ešte hovorí, že nemá rád krajiny, ktoré sa snažia ponižovať Rusko, ale nikomu sa to nepodarilo a Rusko je veľmoc.

„My žijeme v Rusku, čo ešte iné potrebujeme? Iba Rusko.“ hovorí ďalšia babička a dodáva, že ale nikdy nebola v zahraničí.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci do Maďarska: Vláda tam nariadila povinné akcie na potraviny. Veď toto je raj!

Treba však dodať, že muž sa pýta v naozaj odľahlej obci, kde žijú väčšinou jednoduchší a starší občania, ktorí nemali toľko možností vidieť svet.

Youtuber z Ruska uverejňuje videá, kde sa pýta obyčajných Rusov, čo si myslia o Putinovi či vojne na Ukrajine. Veľa z nich sa bojí otvorene povedať svoj názor, no niektorí s tým nemajú problém. Väčšina ľudí vo videách Putina podporuje alebo má neutrálny názor. Sú však aj takí, ktorí odmietajú jeho vojnu na Ukrajine.

Youtuber sa pýtal na odľahlej dedine asi 500km východne od Moskvy ľudí, či majú radi Rusko. Väčšina odpovedala, že áno, že je to ich vlasť a milujú ju.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Argentína sa pripojí k banke BRICS

Starší pán pri práce na záhradke povedal, že nebol nikdy v zahraničí, len raz na Ukrajine, keď to ešte nebola Ukrajina a teraz Ukrajincov nemá rád „Teraz tých kokolov nemám rád!“ (Kokol – ruský hanlivý názov pre Ukrajincov).

Ďalšia babička však kritizovala, že musí čakať na auto, ktoré vozí do dediny chleba „Ako je to možné? Čo je to za neporiadok? Nemáme tu obchod. Čakáme na auto s chlebom, aby sme si ho mohli kúpiť. Toto nie je krajina, toto je blázinec! Za toto skončím vo väzení, ale je mi to jedno…“ hovorí staršia babička.

Podobné články

Kyjev požaduje od Západu zbrane v hodnote 55 miliárd dolárov

Kyjev požaduje od Západu zbrane v…

Ukrajina potrebuje desiatky batérií systému protivzdušnej obrany Patriot americkej výroby, ak chce chrániť svoju infraštruktúru a jednotky na bojisku pred ruskou…
V USA a Európe hrozí vlna dlhov a nesplácania, varuje Detsche Bank

V USA a Európe hrozí vlna…

Deutsche Bank varovala, že v tomto roku sa vráti cyklus rozmachu a krachu a hrozí vlna nesplácania podnikových dlhov, najmä v…
57-ročný muž schudol 12 kíl a zbavil sa bolesti kĺbov. Použil na to cesnak, zázvor a citróny

57-ročný muž schudol 12 kíl a…

S pribúdajúcim vekom sa v našom tele ukladá čoraz viac toxínov a nadváhy. A s tým súvisí aj vznik rôznych ochorení.…
Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho, tvrdí vedec napojený na CIA

Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho,…

Dr. Garry Nolan, nominovaný na Nobelovu cenu, vyhlásil, že si je stopercentne istý, že medzi nami ľuďmi žijú mimozemšťania alebo mimozemský…
Prečo Čína kope 10 kilometrov do zemskej kôry?

Prečo Čína kope 10 kilometrov do…

Čínski vedci v utorok začali pracovať na plánovanom 10 000-metrovom vrte do zemskej kôry, ktorý je zatiaľ najhlbším v krajine, uvádza…
Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré zabúdame. Jeden kus je viac ako 20 pomarančov

Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré…

Indické egreše boli v staroveku veľmi cenené, ale spomínajú sa aj v ajurvédskych textoch. Užitočné sú všetky ich časti vrátane koreňov,…

Pridaj komentár