• 1 decembra, 2022
  • 2 komentáre
  • 4minúty čítania

Muž označil Žilinku za „špinavého proruského smrada“ a chystá sa pred jeho dom narobiť bordel!

Muž označil Žilinku za „špinavého proruského smrada“ a chystá sa pred jeho dom narobiť bordel!

Na sociálnej sieti sa objavilo video provládneho aktivistu, ktorý v minulosti plne podporoval Igora Matoviča. Teraz si kopol do Generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Ten ukončil vyšetrovanie Roberta Fica a spol.

Aktivista označil Žilinku vulgárne za „špinavého, proruského smrada“ a dokonca sa vyhráža, že pôjde protestovať pred jeho dom.

Zároveň muž vo video vyzýva, aby mu ľudia poslali peniaze, ktoré potrebuje, aby mohol prísť pred dom Žilinku.

„Dedko to má za pár asi nejaký fet dobrý bere, ale neberte ho vážne v jeho veku je veľa ľudí už dementných ved uz može mať takých 8O, Je precpaný liekmi, nevie ani čo hovorí“ píše Helena v diskusii.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Hoďte orechy do práčky a zabudnite na prášok a iné chemikálie! Je to prírodný prací prostriedok

Ostatní si myslia, že muž musí byť alkoholik „To je čo za vola? Dnes už kdejaký skrachovanec si bude tú chrapač otvárať na ľudí, ktorým nesiaha ani po nechty na nohách??? Dajte mu kazajku a hoďte naňho sieť!! Bože môj!!!“ píše Miroslava.

„Mám 75 rokov a môj názor je, že tento dedo – truľo by mal hovoriť za seba a nie za Slovákov (ktorých asi väčšina s nim nesúhlasí). Dá mu to niekto vedieť ?“ napísal Tono.

„Milý deduško,hovor len za seba v tvojom veku už si dávaj pozor na pohárik aj na tlak a ešte v tejto dobe,keď ťa nebude mať ani kto ošetriť!!“ píše Mily.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa vyjadril k verejne a mediálne prezentovaným tvrdeniam o tom, že sa aplikáciou § 363 a nasl. Trestného poriadku stavia do pozície sudcu, zasahuje do nezávislosti súdu, ohrozuje právny štát či znižuje dôveru v spravodlivosť. Odborníkom Trestné poriadku posiela jasný a ostrý odkaz!

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Také sú dôsledky surfovania na telefóne pred spaním. Stále o tom vie málo ľudí

„K verejne a mediálne prezentovaným tvrdeniam „odborníkov na trestné právo“ o tom, že generálny prokurátor sa aplikáciou § 363 a nasl. Trestného poriadku,“ uviedol na GP Maroš Žilinka na sociálnej sieti.

Poznamenal, že podľa zákona je tento postup generálny prokurátor POVINNÝ použiť vždy, keď zistí, že právoplatným rozhodnutím prokurátora alebo policajta alebo v konaní, ktoré mu predchádzalo, bol PORUŠENÝ ZÁKON!

Odkaz GP Maroša Žilinku preberáme v plnom znení:

Podobné články

Vôňa tohto korenia v lese neveští nič dobré. Keď ho zacítiš, okamžite utekaj!

Vôňa tohto korenia v lese neveští…

Les je miesto, kam radi chodíme na túry – najmä na jar a v lete. Fyzická aktivita na čerstvom vzduchu a…
Pretierate si často oči? Ani neviete, ako zlý môže byť tento nevinný zvyk

Pretierate si často oči? Ani neviete,…

Pretieranie očí je zvyk, ktorý môže mať fatálne následky pre náš zrak. V extrémnych prípadoch môžete dokonca úplne oslepnúť. Vysvetlíme vám,…
Našli ste si pod rohožkou sušienku? Radšej sa obráťte na políciu, niekto sleduje váš dom

Našli ste si pod rohožkou sušienku?…

Zlodeji, ktorí vykrádajú domy, nedávno prišli s novým spôsobom, ako zistiť, či niekto odišiel na dovolenku. Tento trik vyzerá tak nevinne,…
Členovia NATO môžu poslať svojich vojakov na Ukrajinu, varuje bývalý šéf aliancie

Členovia NATO môžu poslať svojich vojakov…

Podľa Andersa Rasmussena sú na samite NATO potrebné bezpečnostné záruky a cesta k členstvu, aby sa zabránilo eskalácii. Bývalý generálny tajomník…
Dědeček priznal vinu, trest, ktorý mu navrhujú sa zdá primalý rodinám obetí

Dědeček priznal vinu, trest, ktorý mu…

Bratislava – Dušan Dědeček, ktorý bol obvinený zo smrti piatich mladých ľudí v tragédii, ktorá sa udiala v októbri minulého roku…
Žujte kúsok hneď po jedle a zabudnete na nadúvanie. Osvedčená metóda našich babičiek

Žujte kúsok hneď po jedle a…

Zabudnite na tráviace ťažkosti po jedle. Len jeden tenký plátok tohto lacného výrobku vás zachráni pred nepríjemnými tráviacimi problémami. Vyskúšajte to…

2 Komentáre

  • Asi nie som jediný, ktorý si myslí, že to ty si pro-americký ožratý smrad, ktorému by bolo nakopať poriadne do zadku, aby sa spamätal. A to si dovolí žobrať peniaze na cestu! Asi prežral tie čo berie.

  • Sledujem tohto chudáka s jasnou Dg. manickodepresívnej psychózy ako jeho idol!😳🤔

Pridaj komentár