• 6 marca, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Muž, ktorý vraj cestoval v čase vie, čo sa stane v roku 2137. Slovensko bude vo vojne s týmito mocnosťami

Muž, ktorý vraj cestoval v čase vie, čo sa stane v roku 2137. Slovensko bude vo vojne s týmito mocnosťami

Údajný cestovateľ v čase strávil dva roky v budúcnosti, potom sa vrátil do súčasnosti a rozpráva o všetkom, čo videl.

Al Bielek, je muž, ktorý rozpráva naozaj zaujímavý príbeh. Údajne mal cestovať naprieč časom, do budúcnosti aj minulosti, a potom sa vrátiť do súčasnosti.

Postupne analyzuje všetko, čo si pamätá zo šiestich týždňov, ktoré strávil v roku 2137, a z dvoch rokov, ktoré sa začali v roku 1749. Jeho príbeh je doslova fascinujúci.

Ľudia, ktorí o Bielekovi počuli, hovoria o tom, že jeho príbehy sa už stali skutočnosťou, alebo naopak, ešte len stanú.

Od Nového svetového poriadku až po ničivé klimatické zmeny, ktoré ovládajú Zem, Bielekov príbeh si jednoducho zaslúži byť vypočutý.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Záhadné svetelné objekty z vesmíru v Kalifornii, čo to bolo?

Medzi mnohými vecami, ktoré Bielek spomína, je aj projekt Montauk: údajná séria tajných operácií vlády Spojených štátov, pre ktoré výskumníci vyvinuli techniky psychologickej vojny a pomocou futuristických techník dokonca dospeli k cestovaniu v čase.

Svoju šesťtýždňovú návštevu budúcnosti strávil v nemocnici, ktorú nikdy predtým nevidel. Lekári liečili Bieleka špeciálnymi prístrojmi, ktoré využívali svetlo a vibrácie na bleskové obnovenie vitality pacienta.

V roku 2137 sa dozvedel, že ľudstvo aktívne bojuje proti prudkým zmenám počasia, ktoré sa začnú v roku 2025. Planéta sa už vtedy zmení na nepoznanie.

Americký štát Florida zmizol pod vodou, svetové oceány sa zdvihli a z Georgie sa stal pobrežný štát. Magnetické póly sa začnú posúvať, ale ľudstvu sa podarí vytvoriť umelé póly, aby sa zabránilo katastrofám, ktoré sú s touto zmenou spojené.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Amerika práve uskutočnila niekoľko náletov v Sýrii

Bielek tiež tvrdí, že dôjde k tretej svetovej vojne, v ktorej bude Amerika spolu s Európou bojovať proti Rusku a Číne.

V roku 2749 videl Al Bielek mestá plávajúce v oceánoch. Intelektuálne schopnosti celého ľudstva boli väčšie a telepatia bola rozvinutá do dokonalosti. Ľudia by žili ako jeden zjednotený národ, nad ktorým by prevzali kontrolu počítače.

Bielek tiež poukazuje na to, že bez ohľadu na to, ako sa správame a čo robíme, budúcnosť vraj nemožno zmeniť. Náš osud je už vopred určený, a to tak pre jednotlivcov, ako aj pre ľudstvo ako celok.

Podobné články

Je veľmi pravdepodobné, že zakážu aplikáciu TikTok

Je veľmi pravdepodobné, že zakážu aplikáciu…

Generálny riaditeľ spoločnosti TikTok Shou Chew dostal vo štvrtok zabrať, keď vystúpil pred výborom pre energetiku a obchod Snemovne reprezentantov v Kongrese v USA,…
Akcie nemeckej Deutsche Bank prudko padajú. Európania, držte si klobúky a peňaženky

Akcie nemeckej Deutsche Bank prudko padajú.…

Vrámci nedávnej bankovej krízy, ktorá sa preniesla na svetové trhy, sa ďalšia banka dostáva do problémov – tentoraz v Nemecku. Deutsche…
Putin tvrdo reaguje na Slovensko: Darovaním stíhačiek ste si úplne pokazili vzťahy s Ruskom

Putin tvrdo reaguje na Slovensko: Darovaním…

V piatok 24. marca 2023 Rusko označilo presun štyroch stíhačiek typu MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu za nepriateľský krok a porušenie…
Na okupovanom Kryme vztýčili ukrajinskú vlajku. Odpor proti Putinovi rastie

Na okupovanom Kryme vztýčili ukrajinskú vlajku.…

Na komunikačnej veži na Kryme bola tento týždeň podľa jedného z úradníkov vztýčená ukrajinská vlajka. Podľa neho na čiernomorskom polostrove, ktorý…
Vtrhnú na letisko Sliač? Slováci toho majú dosť! Sobotu idú protestovať rovno k vojenskému letisku

Vtrhnú na letisko Sliač? Slováci toho…

Po celom Slovensku sa konajú Pochody za mier, kde ľudia žiadajú vystúpenie z NATO či neposielať zbrane na Ukrajinu. Ide už…
Amerika práve uskutočnila niekoľko náletov v Sýrii

Amerika práve uskutočnila niekoľko náletov v…

Spojené štáty uskutočnili letecké útoky na Iránom podporovanú skupinu v Sýrii po tom, ako pri útoku podozrivého dronu iránskej výroby na…

Pridaj komentár