• 13 februára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 6minúty čítania

Mladík s ukrajinskou vlajkou provokoval na pochode za mier. Ľudia ho brutálne vyhnali

Mladík s ukrajinskou vlajkou provokoval na pochode za mier. Ľudia ho brutálne vyhnali
Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!

Na jednom z pochodov za mier, ktoré sa konajú po celom Slovensku, prišlo aj ku konfliktu, ktorý spôsobil mladík s ukrajinskou vlajkou.

Pochody za mier sa konajú po slovenských mestách a žiadajú mier, vystúpenie z NATO a nezaťahovanie Slovenska do vojny s Ruskom. Tiež žiadajú, aby Slovensko neposielalo Ukrajine zbrane.

Na jednom z týchto pochodoch sa ocitol mladík s Ukrajinskou vlajkou, ktorý aj keď videl, že ich jeho prítomnosť provokuje, naďalej sa tlačil k týmto ľuďom.

Tí mu vulgárne nadávali a poslali ho bojovať na Ukrajinu.

Aj keď skoro všetky krajiny západného sveta odsúdili ruskú agresiu na Ukrajine a tvrdia, že je to práve Ruská federácia, ktorá ohrozuje mier vo svete, niečo iné si myslí poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Heger písal Facebooku: Uprednostňujte taký obsah, ktorý je pravdivý a neohrozuje našu demokraciu

Ten vo svojom prejave šokoval, keď vyhlásil, že mier vo svete ohrozujú Spojené štáty americké a NATO a nie práve Ruská federácia.

Schlosár vyhlásil, že je otcom štyroch detí, chce mier a nechce, aby Slovensko počúvalo príkazy z USA či NATO.

Kotlebovec vidí riešenie v tom, aby Slovensko vystúpilo z organizácie NATO, ktorú opakovane nazval „zločineckou“ a Slovensko by mala byť podľa neho trvale neutrálna krajina, ktorá nebude zaťahovaná do žiadnej vojny.

Schlosár argumentuje tým, že nie Rusko, ale USA majú po celom svete základne „Toto je hrozba pre svetový mier a bezpečnosť.“

Poslanec ĽSNS vystúpil na jednom z viacerých pochodov za mier, ktoré sa konajú po celom Slovensku.

Stovky Slovákov po celej krajine vyšli do ulíc v rôzne dni tohto týždňa, aby protestovali proti vojne či vojenskej podpore Ukrajiny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Kamión pri Topoľčanoch vpálil do zástavky a o centimetre minul ľudí

Ľudia žiadajú vojenskú neutralitu a vystúpenie z NATO. Desiatky ľudí sa v stredu stretli v Prešove, kde pochodovali za mier.

Každú akciu podporili aj poslanci a členovia Kotlebovcov. Tí už dlhodobo ako jediná strana žiadajú petíciu za vystúpenie z vojenskej organizácie NATO.

V piatok sa konal Slovenský pochod za mier v Lučenci a vo Zvolene. V sobotu 11.2 sa bude konať v Banskej Bystrici. Celé to má vyvrcholiť 3.marca 2023 v Bratislave.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba dokonca vyzýva na podpísanie petície proti predĺženiu zmluvy z NATO, ktorá po dvadsiatich rokoch končí so Slovenskom presne 29.marca 2024.

Kotleba tvrdí, že NATO nás ťahá do vojny s Ruskom. Alianciu opakovane nazýva ako „teroristickú“ či „zločineckú“. Ako dodáva, nechce vojnu ale chce mier.

Podobné články

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej rady OSN, toto odkazujú svetu

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Prevzatie rotujúceho predsedníctva Bezpečnostnej rady OSN Ruskom je symbolickou ranou pre…
Francúzsko je na nohách, bez záujmu svetových médií

Francúzsko je na nohách, bez záujmu…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Hnev na dôchodkové reformy francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona sa nezmiernil ani…
Čínsky genetický experiment môže viesť k armáde supervojakov odolných voči radiácii

Čínsky genetický experiment môže viesť k…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Správy z Číny naďalej potvrdzujú, že tamojší vedci sa stále snažia…
Americký generál povedal, do ktorého roku sa nepodarí Rusov poraziť

Americký generál povedal, do ktorého roku…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podľa najvyššie postaveného amerického generála je nepravdepodobné, že Ukrajina získa späť…
Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským. Toto keď Putin uvidí

Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským.…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Dočasný premiér Eduard Heger bol na návšteve Ukrajiny, kde sa stretol…
„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko už nemá kapacity na pomoc Ukrajine

„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podpora Ukrajiny na Slovensku je „morálne a finančne vyčerpaná“, uviedla slovenská prezidentka Zuzana…

Pridaj komentár