• 24 apríla, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 3minúty čítania

Mladíci vo Felícii jazdili mestom, okrádali a mlátili každého koho zbadali

Mladíci vo Felícii jazdili mestom, okrádali a mlátili každého koho zbadali

Hurbanovská polícia v spolupráci s mestskou políciou Hurbanovo dokázala odhaliť a obviniť štyroch mužov vo veku od 15 do 19 rokov z trestného činu lúpeže. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre o tom informovalo verejnosť.

V prvom prípade oslovila osádka auta Felicia 33-ročného muža, od ktorého pýtala 20 centov. Keď muž odmietol dať peniaze, vystúpili z auta štyria chlapi a jeden z nich hodil palicu po ňom. Poškodený sa snažil uniknúť, no podozriví ho prenasledovali autom a ďalej hádzali po ňom palice. Poškodený vytiahol slzotvorný sprej a pohrozil privolaním polície.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Harabina obžalovali, hrozia mu tri roky. Schvaľoval agresívnu ruskú inváziu

Druhý prípad sa odohral asi o 20 minút neskôr, keď tá istá osádka auta Felicia oslovila dvoch mladíkov so psom, ktorým pýtali zápalky. Mladíci ich požiadavku ignorovali a pokúsili sa z miesta odísť. Muži v aute ich však prenasledovali po meste a pýtali od nich mobil alebo peniaze. Mladíci sa pokračovali v ceste a následne sa schovali na cintoríne.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vyhadzujete banánové šupky? Už to nikdy neurobíte, ak chcete mať kvalitné hnojivo

V treťom prípade osádka auta pýtala od 36-ročného muža na Podzáhradnej ulici peniaze, ktoré muž odmietol dať. Následne sa strhla bitka o jeho ruksak, pri ktorej mu z vrecka nohavíc zobrali mobilný telefón a z miesta ušli.

Hurbanovská polícia mohla rýchlo odhaliť a obviniť páchateľov vďaka vynikajúcemu pokrytiu mestskými kamerami. Polícia z Komárna označila tento krok za veľmi pozitívny a úspešný.

Podobné články

Brutálna bitka v Bratislave: Mladík zbabelo udrel chlapca päsťou do tváre. Poznáte ho?

Brutálna bitka v Bratislave: Mladík zbabelo…

Bratislava – Šokujúci incident sa odohral pred nákupným centrom Nivy v Bratislave, kde došlo k fyzickému útoku na tínedžera. Polícia poskytla…
Ruskí a ukrajinskí politici sa pobili v Turecku. Lietali päste a tvrdé nadávky

Ruskí a ukrajinskí politici sa pobili…

Na diplomatickej konferencii v Turecku dnes vypukli zúrivé scény po tom, ako ruský zástupca vytrhol ukrajinskému poslancovi z rúk vlajku. Na…

Pridaj komentár