• 26 apríla, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 5minúty čítania

Matka siedmich detí odmietla transplantáciu obličky, pretože nechcela očkovanie

Matka siedmich detí odmietla transplantáciu obličky, pretože nechcela očkovanie

41-ročná matka siedmich malých detí, ktorá sa učí doma, je na dialýze a hrozí jej smrť, pretože spoločnosť Emory Healthcare Inc. z Atlanty ju odmietla ako kandidátku na transplantáciu životne dôležitej obličky.

V záujme ochrany súkromia bude pacientka v tomto článku uvádzaná ako neznáma.

Spoločnosť Emory Healthcare nereagovala na žiadosť o komentár.

Spoločnosť Emory Healthcare, ktorá je súčasťou Emoryho univerzity, je jedným z popredných centier na transplantáciu orgánov v krajine.

Podľa Liberty Counsel (LC), národnej neziskovej právnej organizácie, ktorá Doeovej pomáha, ju do Emory poslal jej nefrológ po tom, ako náhle ochorela na konečné štádium ochorenia obličiek.

Závažnosť Doeovej stavu si vyžaduje, aby trikrát týždenne podstupovala dialýzu, ktorá ju udržiava pri živote.

Po posúdení jednou zo zdravotných sestier transplantačného centra bola Doe spočiatku považovaná za prijateľnú kandidátku na novú obličku, hoci Doe uviedla, že nebola očkovaná proti COVID-19.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  WHO vyzýva na prípravu na ďalšiu globálnu zdravotnú krízu

Rozhodnutia o živote a smrti

Nádeje Doeovej boli čoskoro zmarené, keď jej po ďalších konzultáciách s personálom Emory sociálny pracovník povedal, že nemôže postúpiť na „aktívny zoznam čakateľov“ transplantačného programu, kým sa nepodrobí očkovaniu.

Podľa analýzy Liberty Counsel je Emory Healthcare jedným z 35 % transplantačných centier v krajine, ktoré od svojich pacientov stále vyžadujú očkovanie proti COVID-19.

A to aj napriek tomu, že 11. apríla prezident Joe Biden oficiálne vyhlásil ukončenie národného ohrozenia spôsobeného pandémiou COVID-19.

Spoločnosť LC 17. apríla zaslala spoločnosti Emory Healthcare list, v ktorom žiadala, aby bola Doeovej najneskôr do 30. apríla udelená náboženská a zdravotná výnimka z povinnosti očkovania proti COVID-19, a požiadala, aby bola reaktivovaná a zaradená na aktívny zoznam čakateľov na transplantáciu obličky.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Prečo Čína kope 10 kilometrov do zemskej kôry?

Náboženské presvedčenie

V deväťstranovom liste sa uvádza, že každá dostupná vakcína COVID-19 je spojená s potratenými „líniami fetálnych buniek“.

Ako dôkaz uvádza dôkazy z ministerstiev zdravotníctva Severnej Dakoty a Louisiany.

Doe, veriaca katolíčka, je proti požitiu alebo injekčnému podaniu takýchto vakcín na základe svojho náboženského presvedčenia.

Liberty Counsel tiež informovala spoločnosť Emory Healthcare, že existujú závažné zdravotné dôvody, prečo Doeová odmieta očkovanie.

Stojí na prirodzenej imunite

V liste s požiadavkou sa uvádza, že Doe sa už z COVIDu zotavila a že jej hladiny protilátok sú v skutočnosti silnejšie ako u mnohých ľudí, ktorí boli plne očkovaní 90 dní.

Podobné články

Slováci spájajú úmrtie Heribana s očkovaním, lekár im to vysvetlil: Šírite konšpirácie, ľudia umierali aj predtým

Slováci spájajú úmrtie Heribana s očkovaním,…

Náhle úmrtie obľúbeného slovenského herca Daniela Heribana spôsobilo včera (24. mája) nepríjemné prebudenie pre Slovákov. Fanúšikovia, kolegovia a najmä jeho rodina…
Heriban bol ešte pred pár dňami na prechádzke a zrazu infarkt

Heriban bol ešte pred pár dňami…

Tragická smrť Daniela Heribana (†43) zanechala Slovensko v hlbokom smútku. Tento všestranný umelec žiaril nielen pred kamerou a za mikrofónom, ale…
Forgáč označil Slovákov, ktorí vidia v úmrtí Heribana očkovanie: Máte toľko zubov, ako vyštudovaných rokov

Forgáč označil Slovákov, ktorí vidia v…

Milovaný slovenský herec vo veku 43 rokov opustil tento svet. Daniel Heriban bol milovaný každým a umrel na zástavu srdca. Okamžite…
Slovák šarlatán „berie“ z ľudí na ulici očkovanie. Mladý chlapec skoro odpadol

Slovák šarlatán „berie“ z ľudí na…

Neznámy muž v centre Žiliny vyvolal rozruch svojím tvrdením, že pomocou dotykov dokáže odstrániť očkovanie z tela ľudí. Upozornil na to…
Napriek štúdii, ktorá hrá proti očkovaným, ide EÚ vpred v látkach mRNA

Napriek štúdii, ktorá hrá proti očkovaným,…

V novom názorovom článku v nemeckých novinách Welt novinárka a redaktorka Elke Bodderasová upozorňuje na novú štúdiu časopisu Nature, podľa ktorej…
Do USA už nebudete potrebovať doklad o očkovaní proti Covidu-19

Do USA už nebudete potrebovať doklad…

Mimoriadna situácia v oblasti zdravia, ktorá bola vyhlásená v súvislosti s koronavírusom, sa v Spojených štátoch končí 11. mája 2023. Tento…

Pridaj komentár