• 29 júla, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Kotleba: Nič nerozbilo túto vládu viac, ako naše hlasovanie na pomoc slovenským rodinám

Kotleba: Nič nerozbilo túto vládu viac, ako naše hlasovanie na pomoc slovenským rodinám

Kotlebovci pred pár mesiacmi hlasovali za zákon z dielne Igora Matoviča, ktorý pridáva peniaze slovenským rodinám na ich deti. Kotlebovci za to schytali kritiku, no šéf ĽSNS Marian Kotleba to vidí inak.

Podľa neho za taký zákon museli hlasovať, pretože inak by slovenské rodiny vôbec nedostali žiadne peniaze a k zákonu mali aj pripomienky, s ktorými im vyhoveli.

Kotleba je však naďalej za pád vlády a jeho straníci zbierajú aj podpisy na vyhlásenie referenda. Dokonca Kotleba tvrdí, že jeho hlasovaním rozbili Matovičovu vládu.

„Koľko to bolo falošných obvinení a doslova hereckých vyhlásení o tom, že keď Ľudová strana Naše Slovensko hlasovala za peniaze pre slovenské rodiny, tak sme tým podporili vládu.

Už vtedy som hovoril, že tieto obvinenia nie sú nič iné len zbesilý nárek liberálov, ktorí sa za každú cenu snažili peniaze pre rodiny zastaviť. Nakoniec, túto teóriu potvrdila aj prezidentka Čaputová, ktorá zákon na podporu rodín vetovala.

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  19 ročný Alex odišiel bojovať na Ukrajinu. Vydržal len jeden deň

No a dnes sa ukazuje, že nič nerozbíja súčasnú protislovenskú Hegerovsko-Matovičovsko-Kollárovsko-Sulíkovskú vládu viac, ako práve hlasovanie poslancov ĽS Naše Slovensko za peniaze pre slovenské rodiny.

Podpor náš nový portál a zdieľaj naše články na sociálnych sieťach. Sme vám za to veľmi vďační a ďakujeme každému jednému za ochotu! A nezabudnite! Slovensko na prvom mieste! Ďakujeme!

Efekt sa dostavil takmer okamžite. Najprv SaS vypovedala koaličnú zmluvu. A teraz jeden z najväčších vojnových štváčov, sluha USA, NATO a Bruselu, predseda Výboru pre obranu a bezpečnosť, poslanec Juraj Krúpa odchádza z OĽaNO.

To je výborná správa pre celé Slovensko, pretože hoci ešte stále nedôjde ku krachu vlády, dôjde minimálne k výmene predsedu branno-bezpečnostného výboru parlamentu. Som presvedčený, že ako Juraj Krúpa tam nikto horší totiž byť nemôže!

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Ďalšie mladé slovenské dievča je nezvestné. Pomôžte ju vypátrať

Takže, priatelia, ešte raz: hlasovanie za peniaze pre rodiny nebolo podporou vlády, ale práve naopak, vytvorilo vo vláde tak obrovský klin, že vďaka ješitnosti vládnych liberálov sa vláda začala rozkladať aj sama.

To, že Krúpa odchádza do SaS, sa dalo čakať, pretože sa celý čas prejavoval ako čistý liberál. Čo je nepochopiteľné je skôr fakt, ako niekto mohol OĽaNO považovať za konzervatívne a kresťanské hnutie, keď mala kandidátku plnú ľudí typu Juraj Krúpa.

ĽS Naše Slovensko je totiž vždy zárukou toho, že budeme chrániť a presadzovať hodnoty národné, hodnoty kresťanské a hodnoty sociálne, a to bez ohľadu na kvikot oligarchami vlastnených médií a oligarchami ovládaných politických strán všetkých chutí, farieb a zápachov.“ napísal šéf ĽSNS na sociálnej sieti.

Podobné články

Dnes už ďalšie zemetrasenie v Turecku: Budovy sa tam rúcajú ľuďom pred očami (Video)

Dnes už ďalšie zemetrasenie v Turecku: Budovy sa tam…

Turecko hlási, že juhovýchod krajiny zasiahlo druhé silné zemetrasenie za menej ako 12 hodín. Štátne médiá v Sýrii tiež uviedli, že…
Piati Ukrajinci napadli muža v Bratislava päsťami a železnou tyčou mu rozbíjali auto

Piati Ukrajinci napadli muža v Bratislava päsťami a železnou…

Polícia obvinila piatich Ukrajincov, ktorý mali 31.januára 2023 v bratislavskej Karlovej Vsi na ulici Staré Grunty poškodiť osobný automobil, v ktorom…
19 ročný Alex odišiel bojovať na Ukrajinu. Vydržal len jeden deň

19 ročný Alex odišiel bojovať na Ukrajinu. Vydržal len…

Niektorí Slováci sa rozhodli, že chcú bojovať na Ukrajine, ktorá je napádané Ruskom. Má byť ich už vyše sto. Len päť…
Prvý Slovák už dostal „povolávací rozkaz“ na mobilizáciu. Naď okamžite reaguje

Prvý Slovák už dostal „povolávací rozkaz“ na mobilizáciu. Naď…

Neustále sa na Slovensku hovorí o mobilizácii a muži vo veku od 18 do 55 rokov sa obávajú, že kvôli vojne…
Ničivé zemetrasenie v Turecku rúcalo budovy. Obetí je už cez 600

Ničivé zemetrasenie v Turecku rúcalo budovy. Obetí je už…

Turecko a Sýriu zasiahlo v pondelok večer najsilnejšie zemetrasenie v histórii meraní v regióne. Dosiahol takmer 8 stupňov Richterovej stupnice. Počet…
Ukrajinec pravdepodobne holými rukami zavraždil ženu pri Bratislave

Ukrajinec pravdepodobne holými rukami zavraždil ženu pri Bratislave

Bratislava – Tragédia sa stala v Veľkom Bieli. Tam sa v nočných hodinách z piatka na sobotu udiala vražda 44-ročnej ženy.…
Neuveríte, čo Zelenský urobil, keď mu povedali, že ho Putin nechce zabiť

Neuveríte, čo Zelenský urobil, keď mu povedali, že ho…

Ruský prezident Vladimir Putin 5. marca minulého roka sľúbil bývalému izraelskému premiérovi Naftalimu Bennettovi, že nedá zabiť ukrajinskú hlavu štátu Volodymyra…
Francúzsky novinár navštívil ruských vojakov: Sú neobyčajne odhodlaní a posadnutí históriou

Francúzsky novinár navštívil ruských vojakov: Sú neobyčajne odhodlaní a…

Moderátor André Berkoff mal nedávno vo vysielaní  francúzskeho rádia SUDRadio zaujímavého hosťa. Novinára Régisa Le Sommiera. Pána novinára. Nie zideologizovanú a…
Kaliňák vyhlásil, že by šiel bojovať za NATO proti Rusku a je jednoznačne pro-americký

Kaliňák vyhlásil, že by šiel bojovať za NATO proti…

Robert Kaliňák dnes asi šokoval niektorých jeho fanúšikov, keď hovoril o tom, že v prípade aktivovania článku 5 NATO, keby bola…

Pridaj komentár