• 2 decembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 5minúty čítania

Čo sa to s ním deje? Biden nechcel pustiť Macrona a ten ho musel dokonca nasmerovať na dav

Čo sa to s ním deje? Biden nechcel pustiť Macrona a ten ho musel dokonca nasmerovať na dav
Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!

Prezident Joe Biden počas štvrtkového uvítacieho ceremoniálu v Bielom dome na nepríjemných 42 sekúnd podával ruku francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi.

Obaja prezidenti sa chytili za ruky po tom, čo Biden dokončil krátky prejav, v ktorom diskutoval o dôležitosti spojenectva medzi Spojenými štátmi a Francúzskom.

Biden vzal Macrona za ruku a obaja sa objali a rozprávali sa, zatiaľ čo davom bol vysielaný francúzsky preklad záverečnej časti Bidenovho prejavu.

Keď tam dvojica stála, rozprávala sa, smiala sa a tľapkala si rukami, Macron sa pri mnohých príležitostiach objavil, aby sa pokúsil prelomiť objatie, ale Biden pevne držal a nepustil.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Maďarsko odkladá hlasovanie parlamentu o kandidatúre do NATO a Švédsku vysvetľujú, v čom je problém

Biden sa postavil čelom k davu a s úsmevom na tvári stuhol na mieste, zatiaľ čo Macron zostal stáť čelom k prezidentovi.

Nie je jasné, či Biden zastával túto pózu pre fotografov, alebo či jednoducho čakal na koniec prekladu, aby prepustil Macrona.

Nepríjemná chvíľa odštartovala štátnu návštevu francúzskeho prezidenta vo Washingtone DC a rýchlo po ňom nasledovalo niekoľko ďalších čudných vtipov od Bidena.

Keď po prejave stáli na pódiu, Biden a Macron stáli tvárou v tvár davu a stáli vedľa seba, zatiaľ čo fotografi zdanlivo odfrčali.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ruské bilbordy informujú občanov, ako sa pripraviť na jadrový výbuch, aby prežili

V jednom momente sa Biden zrazu otočil tvárou k Macronovi a civel naňho asi päť sekúnd.

Biden sa potom takmer úplne otočil preč od davu.

Macron sa potom začal prihovárať prezidentovi a zdvihol prst, aby ukázal na dav, v ktorom sa Biden konečne otočil späť k fotografom.

Zdalo sa, že mimo pódia, keď dvaja prezidenti zdravili členov publika, Biden blúdil bez cieľa a Macron ho musel neustále privádzať späť do skupiny.

Francúzsky prezident zostal v kontakte s davom, ale keď Biden začal odchádzať, Macron ho chytil za ruku a nasmeroval späť do skupiny.

Podobné články

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej rady OSN, toto odkazujú svetu

Ukrajina zúri! Rusko preberá predsedníctvo Bezpečnostnej…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Prevzatie rotujúceho predsedníctva Bezpečnostnej rady OSN Ruskom je symbolickou ranou pre…
Francúzsko je na nohách, bez záujmu svetových médií

Francúzsko je na nohách, bez záujmu…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Hnev na dôchodkové reformy francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona sa nezmiernil ani…
Čínsky genetický experiment môže viesť k armáde supervojakov odolných voči radiácii

Čínsky genetický experiment môže viesť k…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Správy z Číny naďalej potvrdzujú, že tamojší vedci sa stále snažia…
Americký generál povedal, do ktorého roku sa nepodarí Rusov poraziť

Americký generál povedal, do ktorého roku…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podľa najvyššie postaveného amerického generála je nepravdepodobné, že Ukrajina získa späť…
Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským. Toto keď Putin uvidí

Neuveríte, čo urobil Heger so Zelenským.…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Dočasný premiér Eduard Heger bol na návšteve Ukrajiny, kde sa stretol…
„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko už nemá kapacity na pomoc Ukrajine

„Morálne a finančne vyčerpané“ – Slovensko…

Pomôžeš nám rásť? Daj len zdieľať alebo pošli kamarátovi. Ďakujeme ti!Podpora Ukrajiny na Slovensku je „morálne a finančne vyčerpaná“, uviedla slovenská prezidentka Zuzana…

Pridaj komentár