• 19 marca, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Čo je to s tými ľuďmi? Americká moderátorka odpadla počas vysielania. Problémy so srdcom

Čo je to s tými ľuďmi? Americká moderátorka odpadla počas vysielania. Problémy so srdcom

Miestna meteorologička z Los Angeles v sobotu ráno náhle skolabovala v priamom televíznom prenose.

Kolegovia moderátorky Alissy Carlsonovej Schwartzovej z televízie CBS Los Angeles sa práve venovali jej predpovedi počasia o siedmej hodine ráno, keď sa zdalo, že zbledla a nepokojne sa naklonila dopredu na svojom stole.

Schwartzová sa snažila upokojiť, ale zrazu sa jej oči prevrátili dozadu.

Pomaly sa prepadla dopredu, až jej hlava takmer dopadla na stôl.

Jej spolukomentátorky Nichelle Medinová a Rachel Kimová si to spočiatku nevšimnú.

Po niekoľkých sekundách Kim vypustila „oh!“ a Medina divákom povedal, že „teraz si dáme krátku prestávku“.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Biden sa obracia k občanom. Slovenské banky už cítia dôsledky z USA. Čakajme niečo veľké?

„Áno,“ súhlasila Kim, keď televízia prestrihla na reklamu.

Podľa TMZ sa ranná šou nevrátila k živému vysielaniu.

Schwartzová neskôr okolo 14:30 na Facebooku napísala, že „bude v poriadku!“ a poďakovala priateľom a divákom za želania.

Nie je jasné, čo spôsobilo jej mdloby, avšak TMZ uviedol, že Schwartzová zažila podobnú príhodu už v roku 2014, keď pracovala v inej sieti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Hanba pre Slovensko v českej TV: Nová vláda mala byť nádejou a ukázala sa byť neschopná a arogantná

Schwartzová zvracala na pľaci počas reportáže o počasí, v dôsledku čoho jej bola diagnostikovaná netesnosť srdcovej chlopne, uvádza portál.

„Chcem sa poďakovať [Schwarzovej] spolupracovníkom, ktorí podnikli okamžité kroky, aby Alissu utíšili a zavolali záchranku,“ povedal viceprezident a riaditeľ spravodajstva CBS Los Angeles Mike Dello Stritto pre TMZ. „Alissa je momentálne ošetrovaná v nemocnici. Dúfajme, že čoskoro budeme vedieť viac. Zatiaľ budeme na Alissu myslieť a modlíme sa za to, aby sa čoskoro cítila oveľa lepšie.“

Podobné články

Pridaj komentár