• 21 novembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

A začína to! Slovákom v bytoch idú cez deň vypínať teplú vodu a kúriť len slabo

A začína to! Slovákom v bytoch idú cez deň vypínať teplú vodu a kúriť len slabo

Ceny plynu a ropy rastú, inflácia je vysoká, vojna na Ukrajine stále pokračuje a nezhody medzi EÚ a Ruskom stupňujú. Čo to znamená pre bežných ľudí na Slovensku? Katastrofu…

Ľudia už kupujú menej zdravé potraviny, jazdia menej na autách a najnovšie niektorým Slovákom bude doma cez deň aj pekná zima!

Sociálnymi sieťami sa šíri dokument o tom, že v niektorých bytoch v Michalovciach sa musia ľudia pripraviť na to, že napríklad cez bežný deň im nepôjde teplá voda a kúriť sa bude len slabo.

Kúrenie sa vypne o 22:00 a znovu zapne o 5:00 ráno a to len do deviatej, od kedy sa bude v bytoch len temperovať. Zapne sa zase od 16-tej do 22-hej hodiny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Moderátor vyškolil Naďa v živom prenose: Z tohto sa ťažko vymotať

Podobne to bude aj s teplou vodou, ktorú im zapnú ráno o 5:00 a vypnú úplne o 09:00 ráno. Kto sa nestihol osprchovať, má peknú smolu.

Teplá voda im začne tiecť znova až od 15:00 a majú čas len do 22:00. Kto prišiel neskôr z práce, bude smrdieť…

Sťažujú sa však aj iní Slováci: „Mozem potvrdiť v prenajatom byte mi nejde v kúpeľni kúrenie!!prenajala som ho s tým ze islo!! Platim zvlášť za kúrenie a elektrinu no ked sam pred týždňom chcela vnucku okúpať radiator studený až som od nervov odmontovala zavit!!“ píše Silvia.

„Priznám sa – v tých najčiernejších myšlienkach mi aj napadlo, že nás zrejme začnú v energiách obmedzovať. Keďže to je to jediné, čo táto neschopná vlada dokáže. Za takmer tri roky neurobili absolútne nič. Okrem toho, že priviedli Slovensko na psí tridsiatok. My sa asi fakt spamätáme až vtedy, keď budeme doma i v práci mrznúť, nebudeme mať vodu a pod. Vraciame sa kamsi do hlbokého stredoveku. A je nám to úplne jedno“ píše Veronika.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ďalší medveď prišiel na záhrady medzi ľudí pri Bystrici: Preboha, veď tu sa hrajú malé deti a on nechce odísť!

„Na tie ich choré rozhodnutia doplácajú občania Slovenska, ale pre ukrajincov a migrantov majú vždy, aj na zbrane pre UA je dostatok, len Slováci sa musia obmedzovať“ píše Valéria.

„A už sme sa dostali na úroveň Rumunska za čias Causeska, toho popravili za to ze vymrzol a vyhladoval národ, som zvedavá kto tak dopadne ako on!“ píše Kristína.

Podobné články

Kyjev požaduje od Západu zbrane v hodnote 55 miliárd dolárov

Kyjev požaduje od Západu zbrane v…

Ukrajina potrebuje desiatky batérií systému protivzdušnej obrany Patriot americkej výroby, ak chce chrániť svoju infraštruktúru a jednotky na bojisku pred ruskou…
V USA a Európe hrozí vlna dlhov a nesplácania, varuje Detsche Bank

V USA a Európe hrozí vlna…

Deutsche Bank varovala, že v tomto roku sa vráti cyklus rozmachu a krachu a hrozí vlna nesplácania podnikových dlhov, najmä v…
57-ročný muž schudol 12 kíl a zbavil sa bolesti kĺbov. Použil na to cesnak, zázvor a citróny

57-ročný muž schudol 12 kíl a…

S pribúdajúcim vekom sa v našom tele ukladá čoraz viac toxínov a nadváhy. A s tým súvisí aj vznik rôznych ochorení.…
Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho, tvrdí vedec napojený na CIA

Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho,…

Dr. Garry Nolan, nominovaný na Nobelovu cenu, vyhlásil, že si je stopercentne istý, že medzi nami ľuďmi žijú mimozemšťania alebo mimozemský…
Prečo Čína kope 10 kilometrov do zemskej kôry?

Prečo Čína kope 10 kilometrov do…

Čínski vedci v utorok začali pracovať na plánovanom 10 000-metrovom vrte do zemskej kôry, ktorý je zatiaľ najhlbším v krajine, uvádza…
Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré zabúdame. Jeden kus je viac ako 20 pomarančov

Najzdravšie ovocie na svete, na ktoré…

Indické egreše boli v staroveku veľmi cenené, ale spomínajú sa aj v ajurvédskych textoch. Užitočné sú všetky ich časti vrátane koreňov,…

Pridaj komentár